Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики

Код товару: 106506
Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики книга купить
Код товару: 106506
321 грн
321

4 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

К-ть сторінок

112 стр

ISBN

978-5-00117-903-0

Формат

205х260 мм

Мова

російська

Опис книги Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики

Каліграфія - один з видів образотворчого мистецтва. Крім того не можна заперечувати її комерційний потенціал. Тому важливо не тільки набути необхідних навичок, а й постійно тримати руку на пульсі розвитку леттерінга. «Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики» - якраз той випадок, який допоможе значно розширити свій творчий арсенал.

Зверніть увагу, що основний упор зроблений саме на придбання практичних навичок роботи з чорнилом за допомогою найбільш універсальних інструментів - рейсфедера і рулінгпена. Книга «Экспрессивная каллиграфия» містить мінімум теоретичної інформації про інструменти, принципи побудови, гармонії.

Автор пропонує прості вправи, які допоможуть розвинути базові навички. В рівній мірі приділяється увага буквах кирилиці і латинського алфавіту. На сторінках видання представлені 2 десятка варіантів написання, з пронумерованій послідовністю і напрямком нанесення штрихів. Також ви знайдете зразки сторінок для відпрацювання практичних навичок. Ми рекомендуємо купити книгу «Экспрессивная каллиграфия» Віктора Фіцнер не тільки професіоналам.

Гарного листа - відмінна риса культурного освіченої людини, тому видання буде цікаво і корисно тим, хто так чи інакше цікавиться даною темою. Віктор Фіцнер - відомий фахівець в області леттерінга. Він один з тих, хто розвиває каліграфію, справжній ентузіаст, який готовий поділитися з читачами досвідом, дати поради, пояснити нюанси. За великим рахунком не має значення, який інструмент ви віддаєте перевагу використовувати для написання. Базові знання, що передаються автором, будуть корисними всім без винятку.

Відгуки про Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики відгуки

Автори книги Экспрессивная каллиграфия. 20 стилей для практики

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Виктор Фицнер — дизайнер, каллиграф, выпускник школы Сергея Рассказова. Работает с Театром Станиславского, Paratype, делает проекты для популярных брендов (Adidas, Arny Praht, Yulia Wave), проводит... Подробнее