Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Софи и фантастические животные

Код товару: 106383
Код товару: 106383
290 грн
290

0 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

80 стр

ISBN

978-5-00146-538-6

Мова

російська

Опис книги Софи и фантастические животные

Книга «Софи и фантастические животные» веде розповідь в форматі коміксу. Головна героїня - ветеринар, людина благородної професії, яка допомагає не фантастичним, а казковим тваринам і персонажам - так буде правильніше. Пацієнти викликають співчуття, пригоди - інтерес, кумедні діалоги з котом, який супроводжує Софію, - веселять.

Загалом, книга добра, позитивна, повчальна - якраз така, якою і повинна бути література для дітей у віці 6-7 років. Багато дітей знайомляться з коміксами в зовсім юному віці, тому якщо дитина вже досить добре читає, то зі сприйняттям не буде проблем. Зміст книги складається з двох сюжетних ліній. У першій Софі спробує з'ясувати, чому горгулья обливає перехожих водою зі свого постаменту, а в другій - чому єдинороги були змушені перетнути заборонену межу і впритул наблизитися до конфлікту з людьми.

Автор - Жоріс Шамблі, добре відомий вітчизняному читачеві. Він придбав популярність завдяки серії «Щоденники Вишеньки». Це одна з багатьох причин, чому варто купити книгу «Софи и фантастические животные». Графіка приємна. Вона не особливо яскрава, щоб діти не втомлювалися від довгого читання, і в той же час досить барвиста.

Текст великий, простий, читається легко. Книга Жоріс Шамблі «Софи и фантастические животные» буде перечитувати не раз. Діти повертаються до пригод головних героїв знову і знову. Головні герої - чарівні, розвиток сюжету інтригує. У книзі є чистий аркуш, щоб дитина могла самостійно намалювати власне фантастичне тварина. Одна з переваг книги - об'єднання казкового сюжету з реально існуючою професією, яка волею-неволею викликає інтерес у дитини.

Відгуки про Софи и фантастические животные

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Софи и фантастические животные відгуки

Автори книги Софи и фантастические животные

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-zhoris-shamblen-90x120.png
Жорис Шамблен родился 29 января 1984 года. Еще ребенком он влюбился в графические романы и уже тогда знал, что комиксы станут его призванием. Сегодня он посвящает все свое время созданию комиксов и... Подробнее