Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Паддінгтон. Валізка

Код товару: 99768
Паддінгтон. Валізка книга купить

Автор: Майкл Бонд

Видавництво: Ранок
Код товару: 99768
148 грн
148

1 людина додала у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Майкл Бонд

Видавництво: Ранок

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

24 стр

ISBN

123-Ч901356У

Формат

150x180 мм

Вага

382 г

Мова

українська

Опис книги Паддінгтон. Валізка

Паддінгтон — усесвітньо відоме маленьке ведмежа. Його добрі наміри часто спіткають невдачі, що, у свою чергу, перетворюються на незабутні пригоди.
Читайте про екскурсію до Букінгемського палацу, про спроби стати художником, про зустріч із голодними мешканцями зоопарку та про інші захопливі випадки з життя ведмежати у шести книгах:
Паддінгтон господарює
Коли Брауни їдуть на цілий день у справах, Паддінгтон вирішує здивувати їх власноруч приготованим шоколадним тортом і генеральним прибиранням будинку. Проте зовсім скоро ведмежа розуміє, що робити дві справи водночас не дуже вдала ідея… Ілюстрації Еллі Р.В.
Паддінгтон малює
Містер Грубер та Паддінгтон відвідують виставку картин просто неба. Це так надихає ведмежа, що у нього з’являється нове захоплення – малювання. Незабаром Паддінгтон проводить власну виставку та навіть продає декілька своїх робіт таємничому покупцеві. Хто ж цей загадковий шанувальник художника Паддінгтона? Ілюстрації Еллі Р.В.
Паддінгтон на ярмарку
Паддінгтон разом з Браунами чудово проводить час на ярмарку. Він метає кокоси, катається з гірки та навіть вирушає в політ на космічній ракеті. Загалом, досить виснажливий день для ведмежати, як і передбачала йому таємнича віщунка... Ілюстрації Еллі Р.В.
Паддінгтон та фруктова веселка
Родина Браунів разом із Паддінгтоном їдуть на відпочинок до морського узбережжя, але дощ та буревій загрожують зіпсувати їхні плани. Чи спроможне величезне морозиво та добрі наміри повернути сонце на небосхил? Ілюстрації Еллі Р.В.
Паддінгтон у зоопарку
Паддінгтон із друзями вирушає до зоопарку, захопивши із собою вдосталь бутербродів із джемом. Проте ведмежаті зовсім не подобається те, як до нього ставляться мешканці зоопарку. Ілюстрації Еллі Р.В.
Паддінгтон та метушливий день
У дощовий день Паддінгтон не знає, чим себе зайняти. Це завдає клопоту всій родині Браунів. Вони пропонують йому безліч занять, проте ведмежа, як завжди, робить зовсім не те, на що всі очікують... Ілюстрації Еллі Р.В.
Формат книг 15х18 см, 24 сторінки, м'яка обкладинка. Формат валізи 19х16х2,5 см.

Відгуки про Паддінгтон. Валізка

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Паддінгтон. Валізка відгуки

Автори книги Паддінгтон. Валізка

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-majkl-bond-90x120.jpg
Майкл Бонд — один из самых известных современных детских писателей Великобритании. Приключения знаменитого медвежонка Паддингтона начались с историй, которые автор сочинял для своего маленького сына.... Подробнее