Себастьян Юнґер (1962) — американський журналіст, письменник і документаліст, який писав репортажі про небезпечні, ризиковані професії та досвід ведення бою піхотою у воєнних кампаніях.
Автор бестселера New York Times «Ідеальний шторм», який був екранізований у великий кінофільм і спричинив відродження пригодницької творчої документальної літератури.
Твори автора відновили інтерес до пригодницького нонфікшену серед читачів. Лауреат премій Peabody Award, National Magazine Award та SAIS Novartis у галузі журналістики.
Комплект Життя після життя + Коли я помирав. Роздуми скептика про ймовірність потойбічного життя
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Життя після життя
Коли я помирав. Роздуми скептика про ймовірність потойбічного життя
Життя після життя
Майже 50 років тому ця книжка викликала справжній фурор. Що таке смерть? Чи живе душа після смерті тіла? В пошуках відповіді доктор Раймонд Моуді проаналізував свідчення понад ста п’ятдесяти пацієнтів, що опинилися на порозі смерті. Попри всі відмінності у віросповіданні, соціальному становищі та стані здоров’я цих людей їхні розповіді були на диво схожі.
Ця книжка не тільки привернула увагу наукового світу до питання довколасмертного досвіду, змінила ставлення лікарів до нього, але й створила контекст, у якому люди можуть вільно розповідати про таке. Хочеться вірити, що ця книжка покаже новий шлях допитливим і відважним людям з відкритим поглядом на світ, а також дасть їм надію і заохотить до досліджень у незвіданих сферах.
Коли я помирав. Роздуми скептика про ймовірність потойбічного життя
Смерть. Одних вона лякає моторошністю невідомого, інших приваблює загадковістю незвіданого. Саме цю морально складну тему вирішив дослідити Себастьян Юнґер, уже відомий українським читачам за книжками «Плем’я» і «Свобода». У новій праці він ділиться особистим досвідом перебування на межі життя і смерті, описуючи свої переживання та внутрішні відкриття.
Автор шукає причини, чому в ту критичну мить перед ним з’явився давно померлий батько, вчений, що завжди знаходив раціональні пояснення будь-якій події. Наслідуючи батька, Юнґер намагається науково обґрунтувати те, що трапилося з ним у реанімації.
Перед вами не складний науковий трактат, а жива оповідь, де цікаві наукові факти переплітаються з філософськими роздумами, описами неймовірних пригод автора в різних куточках світу — і все це крізь шалену напругу вирішального моменту в житті людини.