Олів’є Сібоні — письменник, освітянин, консультант з прийняття стратегічних рішень. Викладає в міжнародній бізнес-школі HEC Paris.
Комплект Техніка ухвалення рішень + Досить уже помилок + Як ніколи не помилятися
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Техніка ухвалення рішень. Як лідери роблять вибір
Досить уже помилок. Як наші упередження впливають на наші рішення
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення
Техніка ухвалення рішень. Як лідери роблять вибір
Поведінкова наука доводить: ми приймаємо передбачувані рішення і часто собі на шкоду. Ви вкотре сіли за серіал, а не пішли у спортзал? На роботі знову ухвалили не надто успішне компромісне рішення, а продавець-маніпулятор продав вам дорожчий товар?
Один з найвизначніших мислителів у сфері менеджменту Роджер Мартін висунув теорію інтегративного мислення — її суть полягає у вирішенні проблеми за допомогою протилежних ідей як основи для нового рішення. Разом із Дженніфер Ріел вони досліджували вплив ухвалених рішень на подальшу долю компаній.
У книжці автори з гумором описують та аналізують історії, коли лідери відомих компаній опинилися перед вибором, наводять цікаві дослідження й діляться досвідом прийняття рішень, що принесуть вам успіх.
Досить уже помилок. Як наші упередження впливають на наші рішення
Набридло помилятися й постійно обирати щось не те? Справа у мозку. Саме він змушує діяти нас нераціонально, приводить до помилкових думок та емоційних реакцій. А це врешті спотворює наше сприйняття ситуації і робить його максимально далеким від реальності.
У книжці «Досить уже помилок» Олів'є Сібоні на реальних прикладах з історії, політики та бізнесу детально пояснює, як неусвідомлені упередження збивають нас з правильного шляху. Після кожного розділу автор дає коротке резюме, аби закріпити усвідомлення. Прочитавши цю книжку, ви зможете не тільки навчитися виявляти хиби у своєму мисленні, а приймати більш зважені рішення.
Чим хороша ця книжка:
Розповідає про більшість можливих упереджень та логічних хиб, з якими ми можемо зіткнутися. Показує, як наш мозок обманює нас, і перші висновки, які ми можемо зробити з приводу певних питань, часто бувають неправильними.
Сподобається фанатам Канемана, бо, фактично, ще більш заглиблюється в теми, порушені в книзі "Мислення швидке й повільне".
Розповідає, як себе "ловити" відразу на упередженнях і поспішних висновках.
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення
Ця книжка — «Фрікономіка» у світі математики. Джордан Еленберг — супер-зірка у математиці, розкриває приховану красу і логіку світу. Математика, яку ми вивчаємо у школі, може здатися похмурим набором правил, так заведено з давніх-давен і, здається, ніхто їх не ставить під сумнів.
У книжці «Як ніколи не помилятися» Джордан Елленберг показує нам, як жахливо обмежувати себе таким твердженням: математика не обмежується абстрактними випадками, які ніколи не зустрічаються в реальному житті, а зачіпає все, що ми робимо — весь світ пронизаний нею. Математика дозволяє побачити приховані структури під брудною і хаотичною поверхнею світу. Ця наука не помилятися, вироблена століттями важкої роботи і аргументації.
Озброївшись інструментами математики, ми можемо докопатися до істинного змісту інформації, яку вважаємо цілком очевидною: як рано ви повинні дістатися до аеропорту? Чим є насправді «громадська думка»? Чому у високих батьків низькі діти?