Валентина Вздульська народилася 1983 р. у м. Фастів на Київщині. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Філологія» (магістр, 2006). Працювала журналістом на радіо, в газетах, наразі – редактор в одному з київських інтернет-видань. Автор казок та оповідань для дітей. Твори публікувалися в збірниках «Казки Різдвяного Ангела» (Свічадо, 2008), «Осіння книжка» (2009), «Зимова книжка» (2009), «Літня книжка» (2010), «Казки Божого саду» (Свічадо, 2009) та ін. Мешкає в м. Фастові.
Комплект Київ + Історія повсякдення + Химерний Київ
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Київ. Неймовірні історії великого міста
Історія повсякдення. Київ. Початок ХХ століття
Химерний Київ. Легенди, лякачки та цікавинки
Київ. Неймовірні історії великого міста
Подарункове видання для дітей та їхніх батьків про Київ. Видання, що, наряду з іншими, виграло конкурс від Українського інституту книги, а отже, перший тираж видання потрапить до бібліотек України. Це не просто оповідь про історію столиці України, а віртуальна екскурсія з QR-кодами, що ведуть на 3-D зображення визначних пам’яток та історичних персонажів.
Кожна туристична пам’ятка, згадана у книжці, супроводжується адресою. Повнокольорове видання із захопливими оповідками та ілюстраціями, з чотирма докладними маршрутами, пройшовши які, читач познайомиться з великою кількістю пунктів, описаних у книзі. Майже 70 історій, що їх містить видання, присвячено найвидатнішим пам’яткам, вулицям, районам, транспорту, будинкам, музеям, символам і видатним жителям міста.
Історія повсякдення. Київ. Початок ХХ століття
Ця книжка охоплює трохи більше ніж півтора десятка років на зламі ХІХ–ХХ століть. Це час надзвичайних змін у Києві — територіальних, інфраструктурних, економічних, соціальних. У цей час Київ був імперським містом, але все ж зберігав символічне значення як історичний центр і для українців, які саме почали усвідомлювати себе нацією, і для імперії, яка приміряла на себе шати наступниці Русі.
Описані в книжці невидимі процеси показують, як змінювалася видима київська реальність — від топографії до зовнішнього вигляду вулиць. Як розросталося місто й формувалися нові його райони. Як засновувались і працювали знакові підприємства міста, такі як машинобудівний завод «Гретер і Криванек» на Шулявці (колишній завод «Більшовик»), кондитерська фабрика «Валентин Єфімов» (нині — фабрика концерну «Рошен»), витворювалися нові галузі міської економіки.
Як приїздили в Київ і навіщо — на роботу, розважитися чи відвідати церкви. Хто і як керував містом і забудовував його прибутковими будинками та чи не була ця забудова хижацькою, чи ефективним було урядування. У цій книжці показано місто і людей на його тлі, які користувалися з його принад, вигод і водночас творили їх своєю працею, талантом, самою своєю присутністю. Врешті, показано Київ напередодні не так Першої світової війни, як революції 1917–1921 рр., національно-визвольних змагань за українську державність.
Химерний Київ. Легенди, лякачки та цікавинки
Майже-путівник місцями Києва, що пов’язані з химерами і дивовижами. Будинки з чудернацькими деталями, таємничі історії, загадки й чудеса. Нехай більшість міських легенд — лише вигадки й забобони, та це чудова нагода погуляти Києвом, відшуковуючи згадані в книжці будівлі й куточки. І ще більше закохатися в українську столицю — як у неї закохана авторка. В оновленому накладі ви знайдете прогулянковий маршрут містом, а за qr-кодом — мапи.
Унікальність видання – це складові, що допомагають дорослим знайти правильні слова для обговорення психологічних моментів з дітьми та глибшого розуміння історичного контексту:
друкована книжка
детальний бекґраунд за QR-кодом
ігрова закладка