Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Зібрання оповідань. Том 1. Солов’ї над Прип’яттю

Зібрання оповідань. Том 1. Солов’ї над Прип’яттю

Цена формируется
0
0 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Твердый
К-во страниц 576 стр
ISBN 978-617-8637-79-8
Формат 145х215 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

У першому томі зібрання творів описано минуле і сучасне письменнику життя українців. Особисті, родинні історії, щедро наповнені автобіографічними деталями, гармонійно поєднуються з оповідями про війну, події довоєнних і повоєнних років. Мушкетик змальовує жахіття Голодомору, коли навіть за нелюдських умов люди знаходили в собі сили допомагати ближнім («Ячні пампушки»); показує, як жорстокі реалії війни змушували солдатів убивати полонених німців («Втікали»), а свято Перемоги для багатьох обернулося горем — загибеллю рідних на фронті.

В оповіданні «Суд» розкривається трагедія жінки-селянки, яка пройшла через колективізацію й розкуркулення, голод і війну, тяжку повоєнну відбудову — витримала все, окрім ганьби. «Всі мої твори — витоки з рідної землі», — писав Юрій Мушкетик. Ці слова письменника знаходять підтвердження у його творчості, роздумах про долю України й українців.

Показать полностью
Отзывы о Зібрання оповідань. Том 1. Солов’ї над Прип’яттю
0 / 5
Оставить отзыв
Юрій Мушкетик

Юрій Мушкетик — український письменник-класик, редактор, журналіст, політик, громадський діяч, лауреат численних премій та нагород, у тому числі відзнаки Герой України. Автор та співавтор кількох десятків романів та повістей. Серед них «Яса», «Іду на ви», «Дорога в безвість» та інші.

Народився 1929-го року у селі Ніжинського району у родині педагога та очільниці колгоспу. Вищу освіту здобув у Київському виші за спеціальністю «філологія», закінчив аспірантуру за фахом «українська література». Працював у часописі «Дніпро» (з 1956-го по 1972-й рік), був головним редактором. Займав посаду секретаря, а потім очолював Національну Спілку письменників України протягом п’ятнадцяти років. Був депутатом у Верховній Раді одинадцятого скликання.

Дебютна повість автора вийшла друком 1954-го року під назвою «Семен Палій», через три роки був опублікований великий епічний роман «Гайдамаки». Автор дилогії про Другу світову війну та переживання страшної трагедії очима простого українського хлопчика. Відомими є твори «Серце і камінь», «Крапля крові» — у них головними є морально-етичні суспільні дилеми, повість «Жовтий цвіт кульбаби». Є співавтором видання «Сковорода. Біографічні художні твори». 

Другие книги этого автора

Дорога в безвість

Юрій Мушкетик

Цена формируется

Ожидается

Плацдарм. Жорстоке милосердя

Юрій Мушкетик

140 грн

Ожидается

Іду на ви

Юрій Мушкетик

160 грн

Ожидается

Дороги, які нас вибирають. Книга спогадів

Юрій Мушкетик

Цена формируется

Ожидается

Сковорода. Біографічні художні твори

Іван Драч, Юрій Мушкетик

210 грн

Ожидается

Яса

Юрій Мушкетик

1100 грн

Ожидается

Зібрання оповідань. Том 2. Ціловані кулями

Юрій Мушкетик

Цена формируется

Ожидается

Ви дивились

Фото