Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Закохані в життя, одружені на смерті

Закохані в життя, одружені на смерті

330 грн
330
0 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Твердый
К-во страниц 464 стр
ISBN 978-966-979-800-8
Формат 145х215 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
Евстахию Загачевского можно смело назвать «украинским Эрнстом Юнгером». После бегства из Львова в 1939 году будущий писатель погружается в гущу милитарных событий Второй Мировой. Сначала записывается в украинскую воинскую часть в Германии, а после провозглашения восстановления Украинского Государства 30 июня 1941 во Львове из школьного лагеря попадает в концлагерь Дахау.

Уже оттуда как «штрафник» приглашается в Первую мотопехотную бригаду Войск СС, после ранения переведен в дивизию «Мёртвая Голова», а впоследствии и в дивизию «Галичина». В книге «Влюбленные в жизнь, женатые на смерти» представлены два произведения автора: «Воспоминания фронтовика», справедливо сопоставимые с книгой «В стальных грозах» Эрнста Юнгера, и сборник портретных рассказов добровольцев дивизии «Галичина» – «Его хохот не пугал».
Показать полностью
Отзывы о Закохані в життя, одружені на смерті
0 / 5
Оставить отзыв
Евстахій Загачевський
Євстахій Загачевський — український письменник, мемуарист, маляр. Народився в родині підстаршини (чотового) Укрансько галицької армії Іллі Загачевського. Навчався у 7-класній школі ім. Бориса Грінченка, 2 роки провчився у польській технічній школі. Займався боротьбою в спортивному товаристві "Світязь". 1938 року був ув'язнений у "Бригідки" за поширення антипольських листівок.

Після початку Другої світової війни перебрався на територію, окуповану німцями, а 1940 року виїхав на роботу до Німеччини. У 1941 р. почувши про створення Українського Легіону, зголосився добровольцем до війська, сподіваючись опинитись в українській армії. Після того, як поширилась вістка про арешт членів Українського Державного Правління за проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 року, частина українських добровольців (серед них і Загачевський) збунтувалися.

На початку 1942 року Євстахій звільнився. Брав участь у боях на східному фронті, зокрема в Білорусі та в Україні. Після закінчення війни відбув три роки англійського полону. 1949 року був звільнений. 1950 року прибув до міста Рочестер, США. Працював в українських аматорських театрах, готував декорації. У Рочестері організував історико-мистецький архів. Автор повісті «Львівська братія» (1961), книг «Спогади фронтовика» (1952), «Белярія-Ріміні-Англія» (1968), «Її регіт не лякав» (1975).

Другие книги этого автора

Спогади фронтовика. Одисея сірого «коляборанта»

Евстахій Загачевський

Ожидается

Ви дивились

Фото