Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Інститутка

Інститутка

50 грн
50
2 человека добавили в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Мягкий
К-во страниц 208 стр
ISBN 978-966-948-370-6
Формат 113х165 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Творчість видатної української письменниці присвячено зображенню життя українського селянства за умов кріпацтва. У повістях і оповіданнях, представлених в цій збірці, розповідь ведеться від імені героїв чи близьких для них людей. Ідеться переважно про приниження людської гідності, знущання, яких зазнали українці від кріпосників, а також про різні трагедії в селянських родинах.

Поетизуючи вірність у коханні та дружбі, взаєморозуміння в сім’ях, Марко Вовчок осуджувала родинний деспотизм, зрадливість, егоїзм, будь-які вияви ворожнечі. Твори письменниці посіли поважне місце поряд із найкращими творами світової літератури про селянство. Вони відіграли величезну роль у розвитку художньої літератури, літературної мови і суспільної думки в Україні.

Показать полностью
Отзывы о Інститутка
0 / 5
Оставить отзыв
Марко Вовчок
Марко Вовчок, при народженні Марія Олександрівна Вілінська, у першому шлюбі Маркович, в другому — Лобач-Жученко (10 (22) грудня 1833, маєток Єкатерининське, Єлецький повіт, Орловська губернія, Російська імперія (тепер Липецька область РФ) — 28 липня (10 серпня) 1907, хутір Долинськ, Терщина, Російська імперія (нині район міста Нальчик, Кабардино-Балкарська республіка, РФ) — українська і російська письменниця, перекладачка.

Її твори мали антикріпацьке спрямування та описували історичне минуле України. У 1860-х здобула значної літературної слави в Україні після публікації в 1857 році україномовної збірки «Народні оповідання». Збагатила українську літературу низкою нових жанрів, зокрема соціально-феміністичною повістю («Інститутка»). Повість «Маруся» в перекладі-адаптації французькою стала популярною в Західній Європі кінця XIX ст.

Після скандалу щодо плагіату її перекладів російською у 1870-х майже припинила літературну кар'єру. Одружена з українським етнографом Опанасом Марковичем та російським офіцером Михайлом Лобачем-Жученком, мати російського публіциста Богдана Марковича, троюрідна сестра російського літературознавця Дмитра Писарєва, старша сестра російського письменника Дмитра Вілінського та тітка українського дипломата Олександра Вілінського.

Донині різняться думки з приводу авторства українських творів Марка Вовчка. З середини XIX століття тривають дискусії щодо її magnum opus «Народні оповідання»: значна частина літературознавців (зокрема, й редактор збірки Пантелеймон Куліш) вважає що збірка була написана в співавторстві з Опанасом Марковичем

Другие книги этого автора

Маруся. Вибрані твори

Марко Вовчок

240 грн

На складе

Інститутка. Оповідання

Марко Вовчок

239 -20% 191 грн

На складе

Інститутка

Марко Вовчок

150 грн

На складе

Три долі

Марко Вовчок

120 грн

Ожидается

Емансипантка

Марко Вовчок

380 грн

Ожидается

Ви дивились

Фото