Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Благословення Небесного Урядника. Том 3

Благословення Небесного Урядника. Том 3

320 грн
320
Предварительная дата выхода: 12.08.2025
0 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Переплет Твердый
К-во страниц 336 стр
ISBN 978-617-548-453-1
Формат 130х200 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Третій том епічного фентезі Мосян Тонсьов розкриває передісторію Сє Ляня — бога, який, попри небесні заборони, не може стояти осторонь людських страждань. Коли його рідна держава опиняється на межі знищення через посуху та громадянську війну, Сє Лянь спускається у Царство Смертних, аби врятувати свій народ, навіть якщо за це доведеться кинути виклик урядникам Небесного Царства.

Та замість вдячності він стикається із байдужістю, страхом і зрадою. У цій важкій боротьбі його підтримує лише одна людина — таємничий юнак із забинтованим обличчям, чия вірність сягає за межі здорового глузду. Минуле, яке здавалось давно забутим, відкривається у новому світлі, оголюючи витоки зв’язку, здатного пережити навіть найбільше випробування.

Цей том відкриває нові грані персонажів, переплітаючи драму, біль утрат і силу незламної відданості. Ідеально для читачів, які шукають не лише захопливі пригоди, а й глибокі емоції, моральні дилеми та ніжну, зворушливу історію, народжену в попелі руйнування.

Показать полностью
Отзывы о Благословення Небесного Урядника. Том 3
0 / 5
Оставить отзыв
Мосян Тонсьов
Мосян Тонсьов — китайська (Тайвань) письменниця фентезійних романів у жанрі даньмей. Почала публікуватись на китайській літературній онлайн-платформі «Цзіньцзян».

Мосян Тонсьов — це письменницький псевдонім. Авторка склала його з двох словосполучень: (Мо Сян) у перекладі з китайської означає «аромат чорнила», а (Тонсьов) — «запах грошей». Цей псевдонім письменниця вибрала невипадково. У коледжі Тунсю хотіла вивчати літературу, тоді як її мати наполягала, щоб вона вступила на економічний факультет. Мама казала їй, що так вона зможе «відчувати запах чорнила в одній руці та запах грошей в іншій». Таким чином псевдонім показує двоїстість занять письменниці.

У дитинстві Тунсю не любила писати та мріяла стати манґакою. Хоча їй подобалося читати різні історії, вона тривалий час не наважувалася створювати власні. Інтерес Тунсю до письменства прокинувся після читання фанфіків з аніме D.Gray-man. Найвідомішим твором Мосян є "Засновник темного шляху", який є здобув велику кількість шанувальників як у самому Китаї, так і поза його межами, включно з Україною.

За кілька років після виходу роман був адаптований на радіопостановку, дунхуа (аніме), маньхуа (комікси) та дораму "Неприборканий: Повелитель Ченьцін". Всі вони здобули велику популярність у Китаї та у всьому світі. Також згодом за мотивами роману були випущені повнометражні фільми спінофи дорами "Жива душа" та "Душа у сум'ятті". 

Другие книги этого автора

Благословення Небесного Урядника

Мосян Тонсьов

320 грн

На складе

Благословення Небесного Урядника. Том 2

Мосян Тонсьов

320 грн

На складе

Засновник демонічного шляху. Том 1

Мосян Тонсьов

320 грн

На складе

Ви дивились

Фото