Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Назавжди будь молодим

Назавжди будь молодим

180 грн
180
2 человека добавили в Вишлист
Ожидается
Ожидаем поставку до 14 дней. Сроки уточняйте у менеджера
Переплет Твердый
К-во страниц 40 стр
ISBN 9786177329359
Формат 280х252 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Відколи пісня «Назавжди будь молодим» («Forever Young») уперше прозвучала 1974 року в альбомі «Планетарні хвилі» («Planet Waves»), вона стала однією з найулюбленіших з усього репертуару Боба Дилана. І ось тепер володар численних мистецьких нагород художник Пол Роджерс дарує нам нову інтерпретацію цього тексту.

Показать полностью
Отзывы о Назавжди будь молодим
0 / 5
Оставить отзыв
Боб Ділан

Боб Ді́лан — псевдонім Ро́берта А́ллена Ці́ммермана (* 24 травня 1941, Дулут, Міннесота, США) — американський співак, композитор, поет і гітарист, з лірики якого запозичено багато крилатих фраз, а музика вплинула на творчість величезної кількості композиторів-піснярів.

Одна з найвпливовіших фігур у поп-музиці протягом останніх п'ятдесяти років. Значну частину своїх найвідоміших робіт музикант написав у 1960-х роках, коли його проголосили "голосом покоління" і однією з головних персон пісні протесту, чому сприяли такі пісні, як "Blowin' in the Wind" і "The Times They Are a-Changin'", які стали гімнами руху за громадянські права і руху проти війни у В'єтнамі[en]. 1965 року він змінив звучання на електричне[en], тим самим відколовшись від американського фолк-руху[en] і своєї ранньої фан-бази, записавши культовий шестихвилинний сингл «Like a Rolling Stone», новаторську концепцію якого вважають одним з переломних моментів у поп-музиці XX століття. Тексти Ділана містять широкий спектр політичних, соціальних, філософських і літературних впливів.

Своєю творчістю музикант кинув виклик чинним правилам поп-музики, ставши важливою частиною зростального контркультурного напрямку. Натхненний артистизмом Літла Річарда й поетичним стилем Вуді Гатрі, Роберта Джонсона і Генка Вільямса, Ділан розширив і персоналізував музичні жанри. Упродовж своєї кар'єри він спробував себе в багатьох напрямах американської музики, від фолку, блюзу та кантрі до госпелу і рок-н-ролу, від рокабілі до англійської[en], шотландської[en] та ірландської народної музики[en], охопивши навіть джаз і Great American Songbook. Після виходу його дебютного самоназваного альбому 1962 року, Ділан здійснив прорив, випустивши платівку The Freewheelin' Bob Dylan (1963), що включає пісні "Blowin' in the Wind" і "A Hard Rain's a-Gonna Fall", а також ще кілька композицій, які міцно стали символами епохи.

У 1964 році вийшов політизований The Times They Are A-Changin' і більш абстрактний Another Side of Bob Dylan. Після цього, за 18 місяців, музикант записав три свої найважливіші і найвпливовіші альбоми 1960-х: Bringing It All Back Home, Highway 61 Revisited і Blonde on Blonde.

У 1966 році музикант знизив публічну діяльність після аварії на мотоциклі. У цей період він багато працював з The Band, який вже раніше був його концертним гуртом; результатом спільної діяльності став альбом The Basement Tapes, що вийшов 1975 року. Наприкінці 1960-х — на початку 1970-х років Ділан захопився музикою кантрі, що виразилося в матеріалі платівок John Wesley Harding, Nashville Skyline і New Morning. 1975 року відбувся вихід Blood on the Tracks, однієї з ключових платівок у кар'єрі музиканта, після чого наступного року був критично і комерційно успішний альбом — Desire (1976). Наприкінці 1970-х років Ділан став євангельським християнином і випустив серію альбомів у стилі госпел, зокрема, Slow Train Coming, після чого повернувся до свого традиційного рок-звучання на лонгплеї Infidels.

Серед найбільш знакових робіт пізньої кар'єри музиканта, критики виділяють Time Out of Mind, Love and Theft і Tempest. Останні альбоми Ділана написані під впливом традиційної американської музики, зокрема пісням з «Great American Songbook» і творчості Френка Сінатри. Наприкінці 1980-х років Ділан організував регулярний гастрольний тур, так званий Never Ending Tour[en], де виступає разом зі своєю сценічною групою на гітарі, клавішних та губній гармоніці.

Ділан є одним із найбільш комерційно успішних музикантів усіх часів — станом на 2017-й рік сумарний тираж його альбомів перевищує 100 мільйонів копій. Протягом всієї своєї кар'єри був удостоєний безлічі престижних нагород, включаючи дванадцять премій «Греммі», один «Оскар» і один «Золотий глобус». Крім цього, його включили в Залу слави рок-н-ролу, Залу слави піснярів і Залу слави піснярів Нешвілла[en]. Жюрі «Пулітцерівської премії» вручило йому спеціальну відзнаку «за визначний вплив на популярну музику й американську культуру за допомогою ліричних композицій виняткової поетичної сили».

У травні 2012 року Барак Обама вручив йому Президентську медаль свободи. Лауреат Нобелівської премії з літератури 2016 року за «створення нових поетичних виражень в американській пісенній традиції».

Починаючи з 1994 року, Боб Ділан видав шість книжок зі своїми малюнками та його картини були представлені у багатьох відомих галереях. Як музикант, він продав понад 100 мільйонів платівок, що робить його одним із найуспішніших музикантів сучасності.

Другие книги этого автора

Тарантул

Боб Ділан

500 грн

Ожидается

Якби не ти

Боб Ділан

170 грн

Нет в продаже

Ви дивились

Фото