Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Женщина. Руководство для мужчин

Код товару: 81843
345 грн
345

20 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

272 стр

ISBN

978-5-00100-345-8

Формат

170х215 мм

Мова

російська

Опис книги Женщина. Руководство для мужчин

Про книгу

Результати 40-річного дослідження, яке вперше дало наукову відповідь на питання: чого ж хочуть жінки? І показало, що потрібно робити чоловікові, щоб залучити жінку і побудувати міцні відносини.

Доктор наук Джон Готтман відомий тим, що вміє з точністю в 94 відсотка передбачити перспективу розлучення у сімейних пар. І головне джерело його знань - наукова лабораторія.

Джон - дослідник, а його дружина, доктор Джулі Шварц - психолог-клініцист, і вони працюють пліч-о-пліч заради зміцнення відносин між сімейними парами на нашій планеті. Дуг і Речел - співавтори міжнародних бестселерів на такі теми, як близькість і пристрасть. Крім того, Речел - лікар, і її клінічний досвід і медична практика допомагають багатьом жінкам і чоловікам в зціленні як тіл, так і сердець.

Джон - провідний дослідник сімейних взаємин світового класу, а крім того, він на власному досвіді відчув руйнівну дію невдач з жінками - звичайно, до того, як зустрів Джулі.

Ми хотіли б відразу внести ясність: історія Джона і його відносин з жінками схожа на поле бою, усипане останками загиблих романів. Дуг теж не народився Дон Жуаном, хоча і написав книгу про цього знаменитого спокусника, яка була перекладена багатьма мовами і користується успіхом у всьому світі.

Але якщо ні Джон, ні Дуг не отримали від народження благословенний дар розуміння прекрасної статі, як же їм вдалося зберігати щасливі шлюби з приголомшливими жінками відповідно 30 і 29 років?

Доводиться заявити: ці двоє - ніякі не гуру любовних справ. Все, що їм відомо про жінок, вони дізнавалися важкими шляхами - Джон, наприклад, витратив 40 років, вивчаючи життя реальних сімейних пар.

Керівництво, представлене на цих сторінках, засноване на реальних дослідженнях і життєвих відносинах - і поганих, і непоганих, і навіть чудових. Велика частина цих відомостей невідома світу клінічної науки. У минулі роки клінічні фахівці, які писали на теми відносин, мали можливість спостерігати тільки невдалі пари, тому їх уявлення про те, якими мають бути щасливі відносини, спиралися на голі фантазії. Ці експерти не мали поняття про те, як саме відносяться до своїх партнерок чоловіки, що складаються в по-справжньому щасливих і чудових відносинах.

У них не було Лабораторії любові. А у авторів цієї книги є.

Для кого ця книга

Для всіх чоловіків.

Відгуки про Женщина. Руководство для мужчин

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Женщина. Руководство для мужчин відгуки

Автори книги Женщина. Руководство для мужчин

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-dzhon-gottman-90x120.jpg
Профессор психологии в Вашингтонском университете, основатель The Gottman Institute — организации, помогающей семейным парам и родителям налаживать отношения в семье.
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-duglas-abrams-90x120.jpg
Дуглас Абрамс работал редактором в издательствах University of California Press и HarperCollins. Основатель Idea Architects — агентства поддержки книгоиздания и печатных СМИ, которое работает с... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-rjechel-adams-90x120.jpg
Рэчел Карлтон Адамс - магистр медицины (M.D.) и медико-санитарных дисциплин (M.H.S), получила степень по медицине в Калифорнийском университете Сан-Франциско и степень магистра холистической и... Подробнее