Bizlit +380995622563
Є в наявності

Выбери себя. Свобода личности и создание своего мира

Код товару: 97338

Автор: Олег Туманов

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 97338
380 грн
380

11 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Олег Туманов

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

214 стр

ISBN

978-5-9614-6406-1

Формат

145х215 мм

Вага

425 г

Мова

російська

Опис книги Выбери себя. Свобода личности и создание своего мира

Ця книга - практичний посібник з саморозвитку і управління своїм власним життям. Усвідомлення всього декількох важливих законів життя можуть принципово змінити її хід. Вибір цих установок потрібно зробити кожному, але не кожен усвідомлює необхідність зробити цей вибір, ризикуючи тим самим прожити не своє життя.

Книга, яку ви тримаєте в руках, - це інструментарій, який дозволяє самому сформувати свій погляд на самого себе, своє життя і систему цінностей, взяти під контроль свій емоційний стан і не піддаватися на маніпуляції інших людей. Вона дає можливість побудувати своє життя в умовах невизначеності і постійних змін, налагодити ефективні відносини з іншими людьми, позбутися від занепокоєнь і страхів і відчути, що ви живете найповнішою життям, який тільки можете.


Ця книга для тих, хто хоче активно створювати власний світ навколо себе і не готовий грати за чужими правилами.

Незалежне думку

думкою поділився - Олексій Бугару

Довго чекав поки книга з'явиться у продажу і не прогадав. Дуже багато слушних порад виписав в свій книжковий блокнотик. Зайвий раз переконався, що "радянський" автор ближче до серця.

Нестандартна книга, але від цього стає ще більш цікавою та пізнавальною. Тепер коротко викладу думки. У більшості випадків ми живемо не своїм життям, а нав'язаної батьками, суспільством, дружиною і т.д. Як наслідок не можемо скинути окови і втрачаємо себе. Автор пропонує певні правила, дотримуючись яких, ви зможете взяти ситуацію під контроль. Показує на прикладах, як ми тонемо в чужому житті і як гідно вийти з цього замкнутого кола. Головний сенс полягає в тому, що необхідно відректися від себе старого і вже тільки потім рухатися далі. Мріяти, ставити цілі і рухатися тільки вперед. Тільки починати треба прямо зараз! Треба закласти в себе програму мрії і вибудувати шлях до її досягнення.

Рекомендую до прочитання всім, хто "заблукав" у своєму житті. Чи не гарантую, що ваше життя відразу кардинально змінитися від прочитаного, але що вона не стане колишньою - це точно.

Відгуки про Выбери себя. Свобода личности и создание своего мира

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Выбери себя. Свобода личности и создание своего мира відгуки