Bizlit +380995622563
Є в наявності

Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь

Код товару: 96441
8
Код товару: 96441
390 грн
390

130 людин додали у Вишлист

| 8
На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

352 стр

ISBN

978-5-00100-853-8

Формат

145х215 мм

Мова

російська

5.00 5 8

Опис книги Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь

У своїй книзі «Обійми мене міцніше» творцеві емоційної терапії подружніх пар Сью Джонсон вдалося розкрити головний секрет бездоганних відносин - бажання і майстерність вибудовувати діалог. Перше враження, яке складається після прочитання перших сторінок, - класичний підручник психології. Тільки написаний він легко і зрозуміло, без професійних фраз.

Книга Сью Джонсон «Обійми мене міцніше» буде цікава всім. Молодим парам, які тільки почали будувати відносини. Літнім подружжям, за плечима у яких багато років міцного шлюбу. Її поради стануть в нагоді одруженим і зарученим і тим, хто просто живе разом, насолоджуючись кожною спільною миттю.

Довірчі «7 діалогів любові на все життя» зачеплять серця і тих, хто безмежно щасливий, і нещасливих. На сторінках книги Сью Джонсон переконує читачів, що необхідність емоційного зв'язку живе в наших генах, гріє і підживлює душі. Це такий же життєво необхідний для здоров'я і щастя аспект, як їжа. Емоційна близькість з дорогими серцю людьми необхідна для фізичного і психічного здоров'я. Часті сварки, охолодження любовних почуттів і відсутність близькості заподіює нестерпні страждання в рівній мірі обом партнерам.

Чому вчить книга «Обійми мене міцніше»:  

  • Стабільні близькі стосунки лежать в основі фізичного і емоційного здоров'я.
  • Розлучення - наслідок втрати чуйності партнерів один до одного і розриву прихильності.
  • Любов і емоційна близькість - найнадійніший механізм для виживання людини в будь-яких умовах.

Сью Джонсон протягом 20 років аналізувала причини, які є згубними для відносин. У книзі «Обійми мене міцніше» вона дохідливо пояснює основи методики, яку розробила. Переконливо доводить, що єдино вірний спосіб повернути теплоту відносин, це визнати, що винних немає.

Автор вчить створенню безпечної атмосфери, що сприяє відкритому діалогу пари про почуття й емоції. Легка і доступна мова книги, яскраві приклади життєвих ситуацій допомагають розібратися в тонкощах відносин, вчать виходу з конфліктних ситуацій. Рекомендується парам для спільного читання.

Відгуки про Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь

5.00 / 5


5 зірок

8

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь відгуки

Автори книги Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Доктор Сью Джонсон — директор Оттавского (Канада) и Международного центра обучения эмоционально-фокусированной терапии, а также заслуженный профессор и научный сотрудник Международного университета... Подробнее