Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Магия психотерапии. Как наука помогает изменить жизнь к лучшему

Код товару: 110911
Код товару: 110911
422 грн
422

3 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

К-ть сторінок

304 стр

ISBN

978-5-9614-2734-9

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Магия психотерапии. Как наука помогает изменить жизнь к лучшему

Стрес, тривожність, незадоволеність собою - головні проблеми сучасної людини. Потрібно навчитися підлаштовуватися під ритм життя, бути сміливішими, шукати правильну мотивацію а, головне, розуміти, чому ми чинимо так чи інакше. Ірина Бєлоусова, практикуючий психотерапевт і відомий блогер, занурює нас в наукову магію психотерапії.

Вона легко і доступно розповідає про те, де шукати натхнення; як пізнавати хитрощі мозку і розуміти свої почуття; як приймати ситуацію, але в той же час відчувати силу і управляти подіями свого життя. За допомогою цих порад ви навчитеся бути спокійним за своє вчора, сьогодні і завтра, правильно оцінювати свої можливості, ресурси, бажання і тверезо реагувати на те, що відбувається. Ця книга стане для вас психотерапевтом, який завжди з вами.

Цитата

Книга, яку ви тримаєте в руках, написана з освітньою метою: вдумливий читач зробить висновок про те, як психотерапія і психологія, психогігієна і Псіхообразованіе можуть стати інструментами адаптації. Як розуміння роботи психіки (хоча б в окремих її аспектах) допоможе знайти опору серед стресів, підлаштуватися під скажений ритм життя або змінитися і відчувати себе здатним на дії і мають шанси розібратися навіть з найважчою ситуацією. Про все це я розповім на сторінках книги.

Вона написана зрозумілою мовою: мені дуже важливо, щоб непростий, заснований на наукових працях матеріал засвоювався граючи. Як казка. Ми все ще хочемо чарівництва: в кожному серйозному дорослому живе маленька дитина, який мріє про диво. Нехай психотерапія стане дивом і магією - тим більше що вона з першого погляду дійсно на них схожа.

Ви отримаєте відповіді на питання:

  • Як розібрати складні психічні процеси на складові частини?
  • Як жити відповідно до своїх бажань? Як взагалі зрозуміти свої справжні бажання? Що заважає жити так, як хочеться?
  • Де шукати натхнення?
  • Як домовитися зі своїм мозком про правильної мотивації? Як пізнавати його хитрощі і розуміти свої почуття? Що взагалі нами рухає? А що рухає оточуючими?
  • Як зрозуміти поведінку людей?
  • Як створити гармонійні стосунки?
  • У чому секрет любові на довгій дистанції?

Для кого

  • Для всіх, хто хоче розібратися в собі.

Відгуки про Магия психотерапии. Как наука помогает изменить жизнь к лучшему

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Магия психотерапии. Как наука помогает изменить жизнь к лучшему відгуки