Роберт Ліхі (нар. 8 березня 1946) — американський психотерапевт, директор Американського інституту когнітивної психології. Професор психології.
Ліхі народився в Олександрії, штат Вірджинія, в сім'ї Джеймса Дж. Ліхі, продавця, і Ліліан ДеВіта, виконавчого секретаря. Його батьки розійшлися, коли йому було 18 місяців, і мати перевезла Роберта до Нью-Хейвену, штат Коннектикут.
Він здобув освіту в Єльському університеті (бакалавр, магістр, магістр філософії, доктор філософії), а потім здобув постдокторантуру на факультеті психіатрії Медичної школи Пенсільванського університету під керівництвом Аарона Т. Бека, доктора медичних наук. , засновник когнітивної терапії. Ліхі зацікавився моделлю когнітивної терапії Бека після того, як розчарувався в психодинамічній моделі, якої, на його думку, не вистачало достатньої емпіричної підтримки.
У 2014 році Роберт Л. Ліхі отримав премію Аарона Т. Бека від Академії когнітивної терапії. 2021 року він отримав ступінь почесного доктора гуманітарних наук Філадельфійського коледжу остеопатичної медицини.
Комплект Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією + Не вірте всьому, що відчуваєте. Як визначити свої емоційні схеми і звільнитися від тривоги та депресії + Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією
Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе
Не вірте всьому, що відчуваєте. Як визначити свої емоційні схеми і звільнитися від тривоги та депресії
Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе
Роберт Л. Ліхі, доктор філософії з Єльського університету, пропонує перемогти депресію, перш ніж вона дістанеться вас. Як це зробити, він детально висвітлює в книзі «Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе» та, з-поміж того, визначає проблеми мотивації, самокритики, нерішучості й надає інструментарій для їх вирішення.
Ця книга рекомендується не лише тим, хто страждає від проблем психологічного характеру, а й усім, хто хоче побудувати успішну кар'єру чи щасливу родину. Вона дає можливість глибше поринути у власне «Я» й визначитися з установками на багато років вперед, щоб була змога впевнено рухатися за життям далі.
Не вірте всьому, що відчуваєте. Як визначити свої емоційні схеми і звільнитися від тривоги та депресії
Немає такого поняття, як «погані» емоції. Емоції — це природна і необхідна частина людського існування. Але якщо ви здебільшого відчуваєте смуток, гнів або тривогу, то вам необхідно знайти баланс. Відомий психолог Роберт Л. Ліхі пропонує у книзі «Не вірте всьому, що відчуваєте.
Як визначити свої емоційні схеми і звільнитися від тривоги та депресії» новаторський підхід, що поєднує когнітивно-поведінкову терапію і терапію емоційних схем, аби допомогти вам насамперед дослідити та зрозуміти ваші переконання щодо емоцій, визначити, корисні чи шкідливі ці переконання, і знайти мотивацію для прийняття альтернативних, більш здорових стратегій подолання труднощів. Кожен розділ книги містить вправи, які допоможуть вам продуктивніше керувати власними емоціями.
Тож ви зможете не лише навчитися краще розуміти, що відчуваєте, а й сформувати навички, які допоможуть впоратися зі своїми емоціями, щоб жити повноцінним, осмисленим життям. Адже саме те, як ми справляємося з важкими емоціями, розкриває нашу справжню здатність до щастя, любові та радості.
Інші книжки цього автора
Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією
Уявіть, що на вас чекає побачення вашої мрії, але ви — не надто впевнена в собі людина. Ви знаєте, що ваш партнер або партнерка — вершина всіх ваших мрій, тож маєте бути в найкращій за все своє життя формі. Чи тривожить вас ця ситуація? Якщо ні, закривайте цю книжку й купіть порадник «Як навчитися не брехати. Якщо так, вітаємо в клубі тривожних пацієнтів.
Книжку Володимира Станчишина «Стіни в моїй голові» присвячено тривожності, депресії, соціальним фобіям, різним психічним розладам, які більшою чи меншою мірою впливають на звичний спосіб життя людини в соціумі. Вона не вилікує вас від неприємних станів, але допоможе зрозуміти — жити з ними можливо. Усі ми, стверджує автор, є тривожними, і в цьому немає нічого надзвичайного. Головне — зрозуміти, що тривога супроводжує нас усе життя й відіграє свою важливу роль у нашому існуванні.