Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товару: 143425 |
Автор: Валентина Москаленко
Видавництво: Видавництво Ростислава Бурлаки
Автор:
Видавництво:
Формат
130х200 мм
Мова
українська
Комплект складається з двох книг:
Коли кохання занадто багато.
Коли кохання занадто багато, зростає небезпека любовної залежності. Основа щасливого кохання — здорові інтимні відносини, які не зводяться до фізичної близькості. Інтимність — це взаємне кохання, радість порозуміння, співпраця, довіра, надійність, духовне зростання. Інтимні відносини не утворюються за одну добу. Може заважати попередній досвід, травматичні події дитинства, нестійка самооцінка, психологічні помилки. Позбутися хибних уявлень, непотрібних страхів, знайти вірні орієнтири у пошуках кохання допоможе вам ця книга.
Залежність — родинна хвороба.
Книга присвячена психології залежності від психоактивних речовин (алкоголізм, наркоманія) та співзалежності. Співзалежність — це психологічний стан членів сім’ї хворого. Родичі таких хворих, що тверезо живуть, емоційно залучені в цю хворобу. Родичі не лише самі страждають, а й будують такі взаємини у сім’ї, які перешкоджають одужанню хворого. Співзалежністю страждають дружини, матері, брати, сестри, дорослі діти і навіть онуки хворого на алкоголізм чи наркоманію. Самі хворі також характеризуються ознаками співзалежності до розвитку хвороби або після настання тверезості.
Співзалежні батьки не можуть успішно виконувати свої батьківські функції, страждають діти. Відбувається повторення небажаних подій у сім’ї. Дорослі діти складають групу високого ризику багатьох проблем: розвитку залежності, психосоматичних захворювань, тривожно-депресивних станів, часто вони вступають у важкий шлюб. Описано закономірності життя таких сімей (дисфункціональна сім’я). Співзалежність виліковна. Книга написана мовою, доступною для родичів та друзів хворих. У той же час книга може бути керівництвом для психологів, психотерапевтів, наркологів, психіатрів, соціальних працівників у роботі з хворими та їхніми сім’ями.