Bizlit +380995622563
Є в наявності

Как мечтать, чтобы сбывалось

Код товару: 100424
Код товару: 100424
240 грн
240

8 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-5-9614-6963-9

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Как мечтать, чтобы сбывалось

Цитата
Ми часто бачимо ситуацію в похмурих тонах, і невдача видається чимось жахливим. Але уявіть собі найгірший сценарій. Що може трапитись? Чи не досягнете мети? Але ж ви і зараз її не добилися, так чи не краще спробувати? Якщо діяти, то є шанс, що мрія збудеться. Якщо не діяти, вона не збудеться ніколи.
Ольга Лукинський


Про що книга
Більшість бажань, розпочавшись з думки «от би мені коли-небудь ...», так і залишаються фантазіями. Нам заважають власні страхи і сумніви в тому, що все вийде. Ми залежимо від стереотипів і думки оточуючих. У цій книзі Ольга Лукинський, автор популярного блогу «Мрії збуваються, або Моє життя в Барселоні», на прикладах зі свого життя розповідає, як долати труднощі, не боятися почати все з нуля і, головне, - як мріяти, щоб збувалося. Ви знайдете поради та завдання, які допоможуть вам зрозуміти, чого ви хочете, оцінити свої можливості і підготувати конкретний план по досягненню бажаного. Такого раціонального підходу автор книги дотримується у всьому, будь то робота, навчання або особисті відносини. Її надихає керівництво про те, як перетворити мрії в реальність, - неоціненна допомога кожному, хто хоче змінити своє життя.

Чому книга гідна прочитання

  • Ольга Лукинський - звичайна людина, вона не заснувала мультинаціональної компанії, що не винайшла ліки від раку. Таких людей багато. Однак, повірте, історія про те, як вона змінила своє життя, надихне і вас на те, щоб почати змінювати вашу.
  • Без нотацій і повчань автор книги розповідає про те, чому навчилася сама, що їй допомагало в здійсненні мрії і як ви теж можете домогтися бажаного. Пояснює, як нав'язані суспільством стереотипи і перебування в зоні комфорту заважають нам досягати задуманого.
  • У чому різниця між «вирішити» і «зважитися зробити» щось? Чому не треба (майже) нікого слухати? І як все встигати? Відповіді на ці та безліч інших запитань допоможуть вам в непростому шляху до вашої мрії.

Для кого ця книга
Для тих, кому потрібен той самий «чарівний стусан», щоб змінити своє життя.

Відгуки про Как мечтать, чтобы сбывалось

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как мечтать, чтобы сбывалось відгуки

Автори книги Как мечтать, чтобы сбывалось

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-olga-lukinskaja-90x120.jpg
 Врач, специалист по клиническим исследованиям и медицинский переводчик. С 2010 года живет в Барселоне, куда уехала, чтобы получить дополнительное образование, и где решила остаться. С 2017... Подробнее