Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Города мечты

Код товару: 4518
Код товару: 4518
201 грн
201

4 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

М'яка

ISBN

978-5-9614-5618-9

Формат

145х215 мм

Вага

170 г

Мова

російська

Опис книги Города мечты

Цитата

«Я запрошую вас помандрувати по різних містах світу. Давайте мріяти! Заповнюйте контури кольором, і кожна листівка буде унікальна. Ваш неповторний Париж, ваш казковий Абу-Дабі, ваша прекрасна Москва. Творіть із задоволенням! »
Макс Гошко-Даньков

Про що книга «Міста мрії»

Ця книга являє собою набір листівок для самовираження і творчості з 22 міськими пейзажами і цитатами про міста. Героями книги стали обидві столиці, Сінгапур, Дубай, Париж, Мілан та інші міста, які надихнули Макса на створення неповторних патернів. Впізнавати знайомі місця, дивитися на них очима художника, подорожувати разом з ним - задоволення, для що Його знадобляться тільки кольорові олівці або фломастери і трохи часу.
Приємної подорожі!

Чому книга «Міста мрії» гідна прочитання

Макс Гошко-Даньков- першим з сучасних російських художників випускає свою авторську раскраску.Раскраска дає вам можливість зазирнути в фантазійний світ цього неймовірно талантлівогоі стрімко набирає популярність людини - більш того, стати його співавтором.
Всі ілюстрації намальовані вручну, а вже потім оброблені і переведені в цифрову форму. У кожній з них - частинка душі і нескінченний оптимізм Максима.
Авторська манера малювання дуже незвичайна: малюнки гіпнотизують, їх хочеться розглядати довго і тщательно.Прі цьому, на відміну від інших розмальовок, ця справді антистресова, оскільки благотворно діє на ваші нерви: елементи досить великі і зручні для зафарбовування в будь-якій техніці (і вам не буде потрібно лупа!).
Здійснити подорож, не вилазячи з затишного крісла, в наш складний час - безцінне. Створюйте свої яскраві світи, слідуючи за польотом фантазії Макса, і запрошуйте в них друзів і близьких, даруючи їм свої роботи.

Оформлення книги

Набір листівок для розфарбовування з щільного білого картону (235 г), підходить для відправки в конверті C5. Легко відокремлюються від загального блоку - до або після розфарбовування.

Відгуки про Города мечты

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Города мечты відгуки

Автори книги Города мечты

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Молодой современный художник, работающий в стилистике декоративной живописи. В своих произведениях Максим фокусируется на идее самопознания посредством авторской декоративной живописи. В своем... Подробнее