Bizlit +380995622563
Є в наявності

Доктор, я счастлив? Небанальные советы психотерапевта

Код товару: 106588
Доктор, я счастлив? Небанальные советы психотерапевта книга купить

Автор: Юрий Вагин

Видавництво: Эксмо (Форс)
Код товару: 106588
275 грн
275

4 людини додали у Вишлист

На складі

Автор: Юрий Вагин

Видавництво: Эксмо (Форс)

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

288 стр

ISBN

978-5-17-113746-5

Формат

138х212 мм

Мова

російська

Опис книги Доктор, я счастлив? Небанальные советы психотерапевта

Юрій Вагін - лікар-психотерапевт зі стажем роботи понад 30 років, кандидат медичних наук, директор "Психологічного центру доктора Вагіна", автор 8 монографій і понад 50 наукових статей, творець тіфоаналітіческой терапії. Людина, яка може навчити, що потрібно робити в будь-якій життєвій ситуації.

"Всі ми живемо в стані постійного відчуття щастя ..." - хотіли б сказати ви, але вчасно поперхнулися. Бо не хочеться брехати собі і іншим прямо в обличчя - треба ж мати совість! Але питання незадоволеності життям відпускати вас ніяк не хоче: робота радості не приносить, в сім'ї чвари та сварки, друзі пишуть все рідше, а за кругообігом повсякденних справ не те що про щастя - про нормальному сні подумати колись. І "поплакатися в жилетку" теж нікому.

Тільки ось, дорогі читачі, робити цього зовсім не потрібно: ми живемо в сучасному суспільстві, де є унікальні люди - психологи та психотерапевти, добрі порадники, хто зберігає в своїй пам'яті величезний професійний досвід. І ваша унікальна ситуація для них - лише випадок в практиці. Навіть здатність відчувати щастя, якого нам в нашому житті так не вистачає, цілком можна розвинути, дотримуючись рекомендацій і порад професіонала.

Ви хочете змінити своє життя і питаєте: чи можна це зробити? Можна, можливо. Чи не пізно? Не пізно. Можна змінити своє життя в будь-якому віці. Чи можна допомогти своїм близьким позбутися від проблем? Можна, можливо. Чи можна їм допомогти в тому випадку, якщо навіть вони самі не усвідомлюють свої проблеми? Ви можете допомогти їм самі, якщо будете знати як.

Правильно організоване життя повинна приносити людині хронічне задоволення. І якщо це не так, то винна не життя, а людина, яка неправильно організував своє життя. Ну а моє завдання - допомогти вам так побудувати своє життя, щоб ви змогли кожен день відчувати щастя.

Відгуки про Доктор, я счастлив? Небанальные советы психотерапевта

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Доктор, я счастлив? Небанальные советы психотерапевта відгуки