Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Большая книга любви. Привлечь и сохранить!

Код товару: 80836
Большая книга любви. Привлечь и сохранить! книга купить

Автор: Наталия Правдина

Видавництво: АСТ
Код товару: 80836
Ціна формується
0

19 людин додали у Вишлист

Скоро у продажу
Дата надходження поки не відома

Автор: Наталия Правдина

Видавництво: АСТ

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

288 стр

ISBN

978-5-17-085653-4

Формат

170х215 мм мм

Вага

425 г

Мова

російська

Опис книги Большая книга любви. Привлечь и сохранить!

Знайти другу половинку, бути найулюбленішою і бажаною, створити сім'ю - ці бажання об'єднують майже всіх жінок світу! І то, як дійсно виконати ці бажання, - безцінна інформація! Наталія Правдіна - провідний спеціаліст з позитивної психології, найвідоміший в Росії майстер феншуй, автор численних бестселерів, довгий час вивчала таємниці і закономірностей любові.

Вона вчилася у майстрів феншуй, психологів, магів. Вона провела сотні тисяч тренінгів та консультацій, допомогла багатьом і багатьом стати щасливішим. Підсумок її роботи - в цій книзі!

Тут зібрані тільки перевірені рекомендації і способи досягнення любовної і сексуальної гармонії, наведені реальні техніки, які до цієї книги Наталя відкривала слухачам тільки на елітних семінарах! Знайти любов і утримати її, завоювати і зачарувати, відродити колишні почуття, стати впевненою і щасливою - саме про ці таємниці розповість Наталя Правдіна. Неважливо, молоді ви або вже у віці, є у вас сім'я або ви самотні, чи досягли ви успіху або тільки шукаєте свій шлях у житті, - за допомогою цієї унікальної книги у вас є шанс вже завтра сказати: «Я люблю! Я любима! Я щаслива! »

Відгуки про Большая книга любви. Привлечь и сохранить!

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Большая книга любви. Привлечь и сохранить! відгуки

Автори книги Большая книга любви. Привлечь и сохранить!

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-natalija-pravdina-90x120.jpg
Родилась и получила высшее экономическое образование в Санкт-Петербурге. Однако бурлившая в ней страсть к творчеству и свободному самовыражению не позволила ей посвятить свою жизнь унылым отчетам и... Подробнее