Bizlit +380995622563
Є в наявності

Бизнес и/или любовь. Реальные истории личной трансформации

Код товару: 91655
Код товару: 91655
357 грн
357

3 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

464 стр

ISBN

978-5-00100-788-3

Формат

170x240 мм

Вага

870 г

Мова

російська

Опис книги Бизнес и/или любовь. Реальные истории личной трансформации

Про книгу

Це книга про реальних історіях особистої трансформації лідерів.

У першій частині книги Ольга Лукіна - консультант з особистого розвитку лідерів - виклала свої професійні погляди і цінності на роботу з лідерами і їх командою. Цілі, особливості, динамічність цієї роботи, складності, з якими стикається терапевт. У цій частині роз'яснені деякі поняття з психоаналітичної терапії, які використовуються в історіях у другій частині книги.

Друга частина - це шість історій з практики роботи з лідерами. У них відображені біль і глибина тупика, який спонукає лідерів звертатися за допомогою. Адже для такого типу людей це дуже непросто: вони звикли завжди бути сильними і вирішувати самостійно будь-які життєві складнощі не тільки за себе, але і за інших людей.

Автор показує найбільш переломні моменти в життях героїв, які відбувалися в міру того, як вони дізнавалися себе справжніх, як вони вчилися висловлювати свої почуття і прохання, як вони вчилися любити себе і своїх близьких, як вони вчилися акуратно і усвідомлено розпоряджатися своєю лідерської силою.

Кожен кейс - це окрема самостійна історія життя і пошуку лідера. І це також історія переживань консультанта, його роздумів і пошуків. Лідери - нестандартні люди. До кожного з них доводиться підбирати особливий ключ і вибудовувати індивідуальний підхід.

Для кого ця книга

Це книга для лідерів, психотерапевтів, коучів, всіх, хто цікавиться психотерапією.

Відгуки про Бизнес и/или любовь. Реальные истории личной трансформации

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Бизнес и/или любовь. Реальные истории личной трансформации відгуки

Автори книги Бизнес и/или любовь. Реальные истории личной трансформации

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-olga-lukina-90x120.jpg
Лицензированный практикующий врач-психотерапевт и психоаналитик, кандидат медицинских наук, имеет сертификат Европейской Ассоциации Психотерапии, член Профессиональной Психотерапевтической Лиги.... Подробнее