Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

Код товару: 102158
Генерал Конфедерації з Біґ-Сур книга купить

Автор: Річард Бротіґан

Видавництво: Komubook
Код товару: 102158
145 грн
145

0 людин додали у Вишлист

Скоро у продажу
Дата надходження поки не відома

Автор: Річард Бротіґан

Видавництво: Komubook

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

180 стр

Формат

120х180 мм

Мова

українська

Опис книги Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

«Генерал Конфедерації з Біґ-Сур» (1964), дебютний роман Річарда Бротіґана є, мабуть, його найреалістичнішим та найбільш «бітниківським» текстом, в якому водночас уже присутні всі риси, що пізніше стали визначальними для автора культової «Ловлі форелі в Америці»: химерна фрагментарність оповіді, пронизлива дотепність голосу, нешаблонність персонажів та ситуацій, влучність метафор і незабутність образів, які запам’ятовуються одразу і до яких потім не раз повертаєшся, але передусім здатність говорити про найважливіші речі – любов, дружбу, радість, пристрасть, смерть – із легкою, трохи сумовитою посмішкою дорослої дитини.

Герої Річарда Бротіґана не ховаються і не тікають від життя, вони радше шукають можливості прожити його власним способом, інколи – з гіркотою, інколи – жартівливо й невимушено, понад усе відстоюючи це своє право на внутрішню свободу, яку вони сподіваються знайти серед незайманих прадавніх скель та лісів Біґ-Суру.

Відгуки про Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Генерал Конфедерації з Біґ-Сур відгуки

Автори книги Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Річард Бротіґан (1935–1984) народився на північному заході Сполучених Штатів. Багато років проживав у Сан-Франциско, тому його ім’я часто пов’язують із так званим «Сан-Франциським відродженням»,... Подробнее