Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

Код товара: 102158
Генерал Конфедерації з Біґ-Сур книга купить

Автор: Річард Бротіґан

Издательство: Komubook
Код товара: 102158
145 грн
145

0 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Річард Бротіґан

Издательство: Komubook

Переплет

Твердый

К-во страниц

180 стр

Формат

120х180 мм

Язык

українська

Описание книги Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

«Генерал Конфедерації з Біґ-Сур» (1964), дебютний роман Річарда Бротіґана є, мабуть, його найреалістичнішим та найбільш «бітниківським» текстом, в якому водночас уже присутні всі риси, що пізніше стали визначальними для автора культової «Ловлі форелі в Америці»: химерна фрагментарність оповіді, пронизлива дотепність голосу, нешаблонність персонажів та ситуацій, влучність метафор і незабутність образів, які запам’ятовуються одразу і до яких потім не раз повертаєшся, але передусім здатність говорити про найважливіші речі – любов, дружбу, радість, пристрасть, смерть – із легкою, трохи сумовитою посмішкою дорослої дитини.

Герої Річарда Бротіґана не ховаються і не тікають від життя, вони радше шукають можливості прожити його власним способом, інколи – з гіркотою, інколи – жартівливо й невимушено, понад усе відстоюючи це своє право на внутрішню свободу, яку вони сподіваються знайти серед незайманих прадавніх скель та лісів Біґ-Суру.

Отзывы о Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Генерал Конфедерації з Біґ-Сур отзывы

Авторы книги Генерал Конфедерації з Біґ-Сур

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Річард Бротіґан (1935–1984) народився на північному заході Сполучених Штатів. Багато років проживав у Сан-Франциско, тому його ім’я часто пов’язують із так званим «Сан-Франциським відродженням»,... Подробнее