Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Джентльмены-мошенники

Код товару: 81628
Джентльмены-мошенники книга купить
Код товару: 81628
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
425 грн
213 грн
213

5 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

768 стр

ISBN

978-5-17-095157-4

Формат

130х200 мм

Вага

725 г

Мова

російська

Опис книги Джентльмены-мошенники

Від авторів проектів "Не тільки Холмс" і "Тільки не дворецький".
Серія "Вантажний детектив".

Анотація:
Збірник "Джентльмени-шахраї", що продовжує серію "Вантажний детектив", представляє кращі розповіді в жанрі вікторіанського шахрайського детектива. Їх герої "успадкували" від великого Шерлока Холмса бездоганні манери і науковий склад розуму, проте вживають вони свої таланти зі зворотним метою: не розкривати, але скоювати злочини - ідеальні, що не піддаються розгадки. При цьому джентльмени-шахраї керуються власним кодексом честі і понад усе цінують красу гри, сам захоплюючий процес вирішення нездійсненних на перший погляд завдань.

Про автора:
До збірки "Джентльмени-шахраї" увійшли оповідання Гая Бутбу, Ернеста Вільяма Хорнунг і Фредеріка Ірвінга Андерсона - письменників, що прославилися на рубежі XIX і XX століття своїм незвичайним підходом до кримінального жанру.
Укладачі Олександра Борисенко і Віктор Сонькин.

Цитата:
"Здавалося б, цілком безпринципні грабіжники, вони все ж слідують якомусь кодексу честі; їхні жертви не викликають жалості (як Робін Гуд, вони не грабують вдів і сиріт); ними рухає не вульгарна жадоба наживи, а пристрасть до гри ... Саме в цьому - головна відмінність шахрайського детектива рубежу XIX і XX століть від літературних попередників: шахраєві в них дістається інтелект, ексцентричність і "джентльменство", введене в моду Великим сищиком. Читач же може з легкою душею захоплюватися спритністю рук і винахідливістю задуму, не турбуючись про моральності ... "
Олександра Борисенко

Відгуки про Джентльмены-мошенники

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Джентльмены-мошенники відгуки