Bizlit +380995622563
Є в наявності

Путь скрам-мастера. #ScrumMasterWay

Код товару: 97818
2
Код товару: 97818
420 грн
420

9 людин додали у Вишлист

| 2
На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

224 стр

ISBN

978-5-00117-349-6

Формат

145х215 мм

Мова

російська

5.00 5 2

Опис книги Путь скрам-мастера. #ScrumMasterWay

Про книгу

Практичне, коротке, ілюстроване і конкретне керівництво по досягненню результатів за допомогою Scrum.

Роль скрам-майстра є однією з найбільш недооцінених ролей в Scrum і Agile. Більшість команд, які тільки починають, не бачать сенсу в тому, щоб мати в своєму складі повну ставку скрам-майстри, і намагаються поєднати її з позиціями розробника або тестувальника, щоб зайняти скрам-майстри роботою. Це одне з найпоширеніших непорозумінь щодо ролі скрам-майстри, і більшість початківців груп стикаються з ним.

Скрам-майстер в таких умовах часто закінчує свою діяльність в якості секретаря команди - досить нудна позиція, чи не так? Такий скрам-майстер дбає про картки на дошці, видаляє сам всі перешкоди і вже близький до того, щоб почати готувати каву для команди, в той час як вони можуть зосередитися виключно на роботі.

Насправді скрам-майстер повинен розглядатися як спосіб підвищення продуктивності команди. Він прагне створити не просто гарну команду, але високопродуктивну команду.

Ця книга допоможе вам стати видатним скрам-майстром і добитися відмінних результатів з вашою командою. Вона ілюстрована і легка для сприйняття - ви зможете прочитати її за вихідні, а користуватися отриманими знаннями будете протягом всієї кар'єри.

Грунтуючись на 15-річному досвіді, Зузана Шохова розповідає, які ролі і обов'язки є у скрам-майстри, як йому вирішувати повсякденні завдання, які компетенції потрібні, щоб стати видатним скрам-майстром, якими інструментами йому потрібно користуватися.

Для кого ця книга

Це книга для всіх скрам-майстрів, Agile-коучів і керівників, які хочуть реформувати свої організації

Відгуки про Путь скрам-мастера. #ScrumMasterWay

5.00 / 5


5 зірок

2

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Путь скрам-мастера. #ScrumMasterWay відгуки

Автори книги Путь скрам-мастера. #ScrumMasterWay

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-zuzana-shohova-90x120.jpg
Зузана Шохова. Agile-коуч и сертифицированный тренер по Scrum (Certified Scrum Trainer — CST), имеет более чем пятнадцатилетний опыт работы в ИТ-индустрии. Она провела один из самых первых... Подробнее