Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Монах, который продал свой феррари

Код товару: 91004
Бестселер Монах, который продал свой феррари книга купить

Автор: Робін Шарма

Видавництво: АСТ
Код товару: 91004
379 грн
379

25 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Робін Шарма

Видавництво: АСТ

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

192 стр

ISBN

978-5-17-088062-1

Формат

210x220 мм

Вага

581 г

Мова

російська

Опис книги Монах, который продал свой феррари

Одне з головних творів в бібліографії відомого канадського автора мотиваційних книг і визнаного експерта в сфері особистісного розвитку. «Чернець, який продав свій Феррарі» Робіна Шарма написаний у формі притчі, що оповідає про духовне очищення успішного і багатого адвоката. Твір є національним бестселером в Канаді і США, а також переведено на 15 мов світу.

Зміст та відгуки про книгу «Чернець, який продав свій Феррарі»

Життя в сучасному світі все більше схожа на безупинний гонки заради, як правило, нав'язаних атрибутів достатку і багатства, які насправді і не потрібні людині. Але оскільки він не може вирватися з цього порочного кола, то повинен щодня вкладати ще більше зусиль в суперництво з іншими, переносити численні стреси і витримувати непомірні навантаження. Все це швидко перетворює молодих і цілеспрямованих людей в змучених старців. Саме, щоб допомогти читачам уникнути такої долі, і створена ця книга.

Книга «Чернець, який продав свій Феррарі» розповідає незвичайну історію мільйонера на ім'я Джуліан Ментл. Герой пройшов весь цей шлях, досяг бажаного достатку і благополуччя, щоб в кінцевому рахунку виявити себе в духовній кризі. І тепер читачеві разом з героєм потрібно повільно, крок за кроком заново відкрити цей світ, але вже з іншого його боку. Поступово Джуліан знову вчиться мислити позитивно, насолоджуватися кожним новим днем, дорожити взаєминами з друзями і близькими, цінувати відведений йому час.

Купити книгу «Чернець, який продав свій Феррарі» варто всім, хто хоче заново розставити пріоритети в житті і зробити її більш повної, яскравим і насиченим. Користувачі відзначають, що це дуже легке, світле і добре твір.

Замовляйте книгу «Чернець, який продав свій Феррарі» в Україні на сайті нашого інтернет-магазину.

Незалежне думку

думкою поділився - Олексій Бугару

Книга, яка і надихнула мене далі продовжувати читати літературу з особистісного росту і не тільки. З її допомогою я зрушив з мертвої точки свого розвитку і став на шлях успіху. Розповідь у вигляді притчі надає книзі якийсь шарм. Вона читається не просто легко, а як казка на ніч!

Автор хоче донести, що абсолютно кожен може добитися будь-яких цілей поки в ньому живе незламна віра і воля до перемоги. Вирощуючи їх у своєму серці, ти можеш перетерпіти всі негаразди і знайти вихід з будь-якої життєвої ситуації.

Зупинюся на кількох цікавих моментах. Автор описує деякі обряди. Наведу найбільш пам'ятні:

"Серце троянди" . Вам знадобитися відокремлене місце і троянда. Вдивляйтеся в середину квітки, концентруйтеся тільки на ньому, вивчайте його, насолоджуйтеся запахом. Головна умова - ви повинні не рухатися і мовчати. Ваша мета - підпорядкувати свою свідомість і знайти над ним владу.

"Таємниця озера" . Необхідно встати о 4 ранку. Вимкнути телефон, зручно сісти і закрити очі, повністю розслабитися і приступити візуалізації. Думки повинні бути тільки позитивними. Уявляйте ким ви хочете бути, детально малюйте картинки своїй прекрасній життя. Все це вивільняє приховані сили вашої свідомості.

"Ритуал самотності" . Щодня, хоча б на 15-20 хвилин, залишайтеся в повній тиші і самоті. Тільки в абсолютній тиші людина може зрозуміти хто він насправді.

"Ритуал турботи про фізичне тіло" . Тіло - храм Душі. 45 хвилин в день відводите на фізичні навантаження. Займіться йогою, вона допомагає вивільнити енергію всередині вас.

"Ритуал природного їжі" . Чим ви годуєте своє тіло, тим ви годуєте свою свідомість. Автор рекомендує приймати тільки їжу, вирощену самою природою: всілякі фрукти, овочі, злаки.

Я перерахував лише невелику частину ритуалів. Решта можна буде прочитати вже в самій книзі. Дуже рекомендую до прочитання цієї книги тим, хто хоче відповісти на питання: Яке моє призначення? Як можна знайти надздібності? Як виростити в собі незламну віру в себе і в успіх? і багато інших питань.

Відгуки про Монах, который продал свой феррари

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Монах, который продал свой феррари відгуки