Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Дистанционный менеджмент. Как управлять сотрудниками на удалёнке

Код товару: 115273
Дистанционный менеджмент. Как управлять сотрудниками на удалёнке книга купить

Автор: Юрий Шароватов

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 115273
410 грн
410

0 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Юрий Шароватов

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

243 стр

ISBN

978-5-9614-3580-1

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Дистанционный менеджмент. Как управлять сотрудниками на удалёнке

Майбутнє багатьох організацій - це дистанційна робота. Автор книги, один з провідних російських тренерів з дистанційного менеджменту Юрій Шароватов впевнений, що переходити в незвичний формат праці непросто, але перевести на удалёнку можна навіть компанію федерального масштабу. Ця книга допоможе вам правильно організувати віддалену роботу співробітників.

Кожен етап переходу проаналізовано з точки зору можливих труднощів, дані поради, як їх уникнути, наведені кейси. Автор розглядає організацію удалёнкі з точки зору додаткового переваги для співробітників, приділяє багато уваги тому, як підібрати і мотивувати команду, здатну вирішувати складні завдання, і як утримати цінних співробітників в умовах, що змінилися.

Керівники дізнаються, як знайти баланс між ступенем свободи і довіри при роботі з віддаленою командою, як коректно здійснювати контроль і підтримувати високий рівень дисципліни в колективі, який не сидить в офісі. Розглядаються найбільш критичні помилки керівників, дані поради, як не допустити подібного і виправити ситуацію, якщо щось пішло не так. Ви познайомитеся з досвідом самих різних за розміром і структурі організацій, досить довго працюють в дистанційному режимі.

Цитата

Дистанційна робота, як правило, передбачає більший рівень самостійності і відповідальності, ніж аналогічна робота, виконувана в офісі. При цьому співробітник, який виконує свої обов'язки віддалено, повинен слідувати правилам і домовленостям, прийнятим в організації, бути лояльним до керівництва і залученим в досягнення цілей компанії. Це породжує ряд тонкощів у взаємодії віддалених один від одного співробітника і керівника - їм і буде присвячена книга.

Для кого

  • Для керівників і співробітників компаній, що працюють в дистанційному режимі або тільки переходять на удалёнку.

Відгуки про Дистанционный менеджмент. Как управлять сотрудниками на удалёнке

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Дистанционный менеджмент. Как управлять сотрудниками на удалёнке відгуки