Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Маркетинг для дизайнеров интерьера. 57 способов привлечь клиентов

Код товару: 1376
Код товару: 1376
267 грн
267

26 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

168 стр

ISBN

978-5-9614-4846-7

Формат

170x240 мм

Мова

російська

Опис книги Маркетинг для дизайнеров интерьера. 57 способов привлечь клиентов

Робота дизайнера - неймовірно цікава і складна. Щоб домогтися успіху, крім безперечного таланту і внутрішнього чуття, необхідно постійно залишатися цікавим і оригінальним. Свіжі ідеї, обізнаність в найсучасніших тенденціях грають дуже важливу роль. Але що ж ще потрібно?

Уміння залучати клієнтів. Без цього неможливо побудувати успішний бізнес. Спершу необхідно голосно заявити про себе. Тільки неординарні проекти, сміливі ідеї, вміння відчувати потреби клієнта допоможуть зайняти своє гідне місце в цьому бізнесі. І, звичайно ж, наполеглива праця. Кирило Горський і Наталія Мітіна розкривають важливі аспекти професії, яким можуть навчити тільки люди, що давно працюють в дизайнерському середовищі і знають всі її «підводні камені».

Основними достоїнствами книги «Маркетинг для дизайнеров интерьера» є:

  • Чітка структура матеріалу, простий і зрозумілий мову, авторська чесність.
  • Дієві поради по залученню клієнтів, перевірені багаторічним досвідом.
  • Цінні авторські маркування, які дозволяють оцінити різні методи за рівнем затратності.
  • Про майбутніх клієнтів варто подумати ще в студентські роки.

Далі хороший дизайнер повинен постійно вдосконалюватися і шукати нові можливості для пошуку свіжих ідей та їх успішної реалізації в конкретних проектах. Чергові прописні істини?

Але ж все геніальне просто. Вірніше, залишатися завжди на плаву і викликати жвавий інтерес у замовників зовсім не просто. Саме тому ця книга «Маркетинг для дизайнеров интерьера» така цінна. У ній поєднується творчий підхід з простим і зрозумілим описом складних маркетингових кроків і прийомів.

Купити книгу «Маркетинг для дизайнеров интерьера» ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо кожному клієнту комфортні ціни, а також швидку доставку і зручні форми оплати товару.

Відгуки про Маркетинг для дизайнеров интерьера. 57 способов привлечь клиентов

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Маркетинг для дизайнеров интерьера. 57 способов привлечь клиентов відгуки

Автори книги Маркетинг для дизайнеров интерьера. 57 способов привлечь клиентов

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Журналист, редактор, издатель. С 2002 по 2014 год — зам. главного редактора газеты "Ведомости" и российского издания Forbes, с 2007-го возглавляет команду профессионального интернет-форума... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-natalija-mitina-90x120.jpg
Архитектор и дизайнер интерьера, руководитель студии Koncepcija, член правления Союза дизайнеров Латвии. С детства мечтала создавать интерьеры, получила два образования (архитектора и дизайнера),... Подробнее