Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Я продаю свои визитки. 488 выводов за два месяца

Код товару: 98462
1

Автор: Игорь Фомин

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 98462
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
280 грн
280

1 людина додала у Вишлист

| 1
На складі

Автор: Игорь Фомин

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-5-9908133-5-9

Формат

145х215 мм

Вага

250 г

Мова

російська

5.00 5 1

Опис книги Я продаю свои визитки. 488 выводов за два месяца

Цитата
Продаж візиток - це ще хороший спосіб виділитися серед інших, тому що ніхто з тих, з ким я до сих пір спілкувався, не стикався з людьми, які візитки продають. Тому я вважаю себе першим в світі продавцем віpіток. Якщо виявиться, що я не перший, то нехай подають до суду. Значить, я буду першим в чомусь іншому. Представившись продавцем візиток, я розумію, що сильно диференціюються серед інших, з ким доводиться контактувати людині, і він мене запам'ятовує. Він проявляє більше інтересу до мене як, я сподіваюся, до неординарній людині.

Ця книга - щоденник продажів. Аналізуючи угоди з продажу візиток, автор намагається з'ясувати, що рухає його покупцями, розібратися в людській психології і хитрою механіці людських відносин. Він наочно і нетривіально демонструє, що цікавих людей не треба шукати, вони поруч з нами. Кожна людина є унікальною особистістю, сам того часто не усвідомлюючи. І якщо бути трохи уважніше до оточуючих нас людей і подій, то кожен контакт, кожна зустріч може стати цікавим знайомством, дати масу позитивних емоцій і відкриттів.

Книга містить докладний опис декількох десятків кейсів з продажу візиток. На основі аналізу КОЖНІЙ угоди автор робить висновки для менеджерів - як краще продавати / просувати свій товар, для покупців - як не потрапляти на вудку умілих продажників, і для всіх - як краще вибудовувати своє життя і кар'єру.

Для кого ця книга
Книга в форматі щоденника продажів може бути цікава тим, хто хоче навчитися «продавати повітря», ефективно вести переговори, викликати прихильність до себе людей або просто почати жити трохи цікавіше.

Відгуки про Я продаю свои визитки. 488 выводов за два месяца

5.00 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Я продаю свои визитки. 488 выводов за два месяца відгуки

Автори книги Я продаю свои визитки. 488 выводов за два месяца

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-igor-fomin-90x120.jpg
 Любитель горных походов и предприниматель, участвующий в создании федеральной сети центров ИНСТИТУТ ДВИЖЕНИЯ, маркетолог и консультант, президент Ассоциации «Движение в радость».