Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Животные акварелью. Пособие по анималистическому рисунку. 8 пошаговых уроков

Код товару: 101807

Автор: Дэвид Уэбб

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Код товару: 101807
390 грн
390

5 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Дэвид Уэбб

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

128 стр

ISBN

978-5-00117-615-2

Формат

220х290 мм

Мова

російська

Опис книги Животные акварелью. Пособие по анималистическому рисунку. 8 пошаговых уроков

Тварини - один з найулюбленіших і складних об'єктів малювання для художників-аматорів. Книга присвячена одному з найпопулярніших матеріалів - акварелі. Автор, професійний художник, викладає інформацію ясно і доступно. Це цікаве універсальне посібник з малювання тварин аквареллю. Девід Уебб розкриває для початківців секрети вільного і при цьому реалістичного стилю і пояснює, як передати характер тварини.

Шість докладних уроків присвячені різним тваринам і підготують читача до малювання будь-яких інших представників фауни в найнесподіваніших ситуаціях. Кожен урок складається з вправ і покрокової демонстрації, що супроводжується інструкціями, прекрасними ілюстраціями і корисними підказками. Тут ви побачите домашніх вихованців, птахів, диких тварин і їх дитинчат. Малюнки автора надихають і показують, чому ви зможете навчитися.

Від автора

На сторінках цього посібника ви знайдете безліч корисних порад і підказок з малювання тварин. Книга починається з опису базових акварельних технік з рекомендаціями, як застосовувати їх до зображення тварин. Перший урок присвячений карандашному малюнку і виміру пропорцій - ця навичка важливо освоїти, в якому б жанрі ви не працювали.

Що б ви не зображували - тварин, кораблі, будівлі або людей, запорука вдалої картини - якісний малюнок олівцем, так що не розкривайте цю главу! Далі уроки впорядковані за рівнем складності, щоб ви могли розвивати навички поступово. Кожен урок присвячений окремій темі і ілюстрований відповідними малюнками.

В уроках містяться вправи на вимірювання пропорцій, контурний малюнок, малювання текстур, композицію, і кожен з них завершується покрокової демонстрацією із застосуванням описаних у вправах методів. Я багато викладаю і часто проводжу майстер-класи, і уроки з малювання тварин завжди викликали у аудиторії найбільший інтерес. Зі свого досвіду я зрозумів, з якими труднощами найчастіше стикаються початківці, і в цій книзі постарався викласти все, що потрібно для їх подолання.

Для кого ця книга

Книга стане прекрасним керівництвом для тих, хто тільки збирається придбати першу коробку акварельних фарб, і джерелом цінних підказок для всіх, хто вже давно захоплений малюванням і анімалістичні малюнком.

Відгуки про Животные акварелью. Пособие по анималистическому рисунку. 8 пошаговых уроков

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Животные акварелью. Пособие по анималистическому рисунку. 8 пошаговых уроков відгуки

Автори книги Животные акварелью. Пособие по анималистическому рисунку. 8 пошаговых уроков

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Дэвид Уэбб — художник и преподаватель. Известен своими анималистическими акварельными рисунками. Его работы регулярно печатаются в специализированных изданиях, он проводит собственные курсы и... Подробнее