Bizlit +380995622563
Є в наявності

Живи! 7 заповедей энергии и здоровья

Код товару: 101650
Код товару: 101650
264 грн
264

15 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

240 стр

ISBN

978-617-7453-55-9

Формат

160х210 мм

Мова

російська

Опис книги Живи! 7 заповедей энергии и здоровья

Книга «Живи! 7 заповідей енергії і здоров'я »допоможе тобі зрозуміти, що дбати про своє здоров'я - зовсім не складний, а навіть дуже приємний процес. Але, перш за все, це особиста усвідомлене рішення. Книга закликає максимально поліпшити стан здоров'я і наповнити себе енергією, щоб досягати всього, бути успішним і щасливим. «Хороші звички продовжують життя, а погані роблять її приємною».

Здоров'я - головне джерело твого успіху і запорука позитивного погляду на життя. Саме від твого самопочуття залежать твої бажання і прагнення. Коли ти здоровий - ти сповнений сил і енергії, ти готовий підкорювати будь-які вершини і втілювати свої мрії. Але от невдача ... про стан здоров'я ми замислюємося тоді, коли починаємо відчувати дискомфорт або хворіємо.

У кожного з нас життя проходить в шаленому темпі. Ми намагаємося цінувати кожну хвилину і хочемо використовувати час з користю. В результаті, часто забуваємо, що головна мета людини, незалежно від того, що він робить - це відчувати себе добре. Тому так важливо звернути увагу на своє здоров'я і свій запас енергії. Цей тандем є основою нормальної, правильної, щасливого життя. Мати великий запас енергії недостатньо, адже запаси мають властивість закінчуватися, якщо їх не поповнювати. Дуже важливо знати про способи відновлення і підвищення енергії. Адже якщо не підживлювати свій запас енергії тренуваннями і здоровим способом життя, ти швидко його втрачаєш, а разом з ним і здатність позитивно мислити.

Твоє емоційне і фізичне самопочуття погіршуються, ти втрачаєш бадьорість і здоровий сон, а це впливає на твою здатність добре виконувати свою роботу, інтелектуально розвиватися і на відносини з рідними і близькими. У підсумку, якщо запустити один з чотирьох основних джерел енергії - фізичне здоров'я, то погіршуються всі інші: емоційний, інтелектуальний, духовний джерела.

Відгуки про Живи! 7 заповедей энергии и здоровья

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Живи! 7 заповедей энергии и здоровья відгуки

Автори книги Живи! 7 заповедей энергии и здоровья

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-ichak-pintosevich-90x120.JPG
Бизнесмен, который в 26 лет управлял торговым бизнесом с оборотами в миллионы долларов. С 26 лет отправился в духовное путешествие и после странствий по всему миру поселился в Иерусалиме. 5 лет... Подробнее