Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Здоровые рецепты доктора Ионовой. Как есть, чтобы похудеть и сохранить стройность навсегда

Код товару: 595
Код товару: 595
518 грн
518

28 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

224 стр

ISBN

978-500057-066-1

Формат

220х290 мм

Вага

894 г

Мова

російська

Опис книги Здоровые рецепты доктора Ионовой. Как есть, чтобы похудеть и сохранить стройность навсегда

Про книгу

«Здорові рецепти» Лідії Іонової є продовженням першої книги «Здорові звички». А однією з головних звичок, яка допоможе зберегти здоров'я, бадьорість і струнку фігуру, є правильна, різноманітна, регулярна і смачна їжа. Саме різноманітність, а відмова від «смачненького» - основа основ здорового харчування.

Зазвичай ми обмежуємося дуже обмеженою кількістю продуктів. Але тільки різноманітне меню зможе забезпечити нас вітамінами, мінералами, амінокислотами та іншими корисними речовинами. А завдяки достатку смаків в вашому меню ви зможете без праці дотримуватися принципів здорового харчування і отримувати від цього задоволення.

Для кого ця книга

Ця книга для тих, хто хоче прийти до свого ідеальної ваги, бути енергійним, здоровим і повним сил і завжди залишатися в відмінній формі, харчуючись при цьому смачно і різноманітно.

Від автора

Після виходу моєї першої книги «Здорові звички. Дієта доктора Іонової »я отримала багато відгуків про тому, як книга допомагає міняти харчові звички і формувати здоровий спосіб життя. Це, звичайно ж, дуже приємно, але я побачила також, наскільки людям не вистачає простий, але достовірної інформації про тому, як правильно будувати свій раціон. Власне, це і підштовхнуло мене до написання нової книги. Сподіваюся, що рецепти з неї стануть поштовхом до розвитку вашого творчого начала в здоровому і смачне харчування і разом зі здоровими рецептами в ваше життя прийде більше енергії, покращиться самопочуття, з'явиться легкість і радість!

Відгуки про Здоровые рецепты доктора Ионовой. Как есть, чтобы похудеть и сохранить стройность навсегда

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Здоровые рецепты доктора Ионовой. Как есть, чтобы похудеть и сохранить стройность навсегда відгуки

Автори книги Здоровые рецепты доктора Ионовой. Как есть, чтобы похудеть и сохранить стройность навсегда

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-lidija-ionova-90x120.png
Лидия Ионова — врач-диетолог, основатель «Клиники доктора Ионовой», автор собственной методики похудения, автор книги «Здоровые привычки. Диета доктора Ионовой», один из самых востребованных... Подробнее