Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Снег на экваторе

Код товару: 97261

Автор: Андрей Поляков

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 97261
283 грн
283

10 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Андрей Поляков

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

560 стр

ISBN

978-5-9614-6119-0

Формат

170х240 мм

Вага

700 г

Мова

російська

Опис книги Снег на экваторе

Цитата
«Вийшовши з проходу, я полегшено зітхнув, підняв очі і від несподіванки скрикнув. На мене мовчки в упор дивився зухвалого вигляду напівголий африканець з пір'ям на голові. Він був обвішаний браслетами, амулетами, ще якимись дивними дрібничками і обгорнутий в шматок шкури, а в руці тримав спис з важким кованим наконечником. Я застиг, не знаючи, що й думати. Справді, чи не дух же це жителя Великого Зімбабве, що з'явився з глибини століть. З іншого боку, і на грабіжника не схожий ... »

Про що ця книга
Що ви знаєте про Африку? Та практично нічого! Але ж унікальний Чорний континент, повірте, заслуговує вашої уваги. Де росте справжній англійський чай? Чим зручно багатоженство? Навіщо вибілювати шкіру? Наскільки безстрашні масайскіе воїни-Морани? Як орудують сучасні пірати? Де живуть плаваючі слони і леви-древолази? Чому зникли імперії, породили процвітаючі міста з потужними фортецями? Кому вигідно глобальне потепління? Африка різноманітна і виткана з парадоксів і контрастів. Тут органічно сусідять явища, несумісні в інших частинах світу. І сніг на екваторі - лише одне з них.

Завдяки репортерської звичкою не давати волі почуттям і добиратися до суті, автору вдалося створити об'ємну і об'єктивну картину життя Африки, в якій сталося неймовірне змішання прийме кам'яного і комп'ютерного століть. Автор розповідає про Африку сучасної, древньої, традиційної та первозданною. Віддавши цьому регіону 12 років життя і знаючи його з самих різних сторін, часто вельми несподіваних, він готовий щедро ділитися з читачем своїми знаннями. Подорож буде довгим і непростим, але захоплюючим і повним сюрпризів. В путь!

Відгуки про Снег на экваторе

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Снег на экваторе відгуки

Автори книги Снег на экваторе

image/data/avtor/no_avtor.jpg
C детства интересовался Африкой. Окончив Институт иностранных языков имени Мориса Тореза, год работал переводчиком в Анголе. В этой стране началось осмысление африканской действительности,... Подробнее