Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Роботы наступают. Развитие технологий и будущее без работы

Код товару: 78627

Автор: Мартин Форд

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 78627
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
267 грн
160 грн
160

11 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Мартин Форд

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

430 стр

ISBN

978-5-91671-587-3

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Роботы наступают. Развитие технологий и будущее без работы

Цитата

«Роботи наступають» - дуже важлива, актуальна і добре аргументована робота. З впровадженням «розумних» машин відбувається трансформація всіх галузей економіки: чи зможуть роботи обігнати людей по продуктивності, забезпечивши матеріальний достаток, надлишок вільного часу, якісне медичне обслуговування і освіту для всіх, або ж вони перетворять наш світ у світ нерівності і масового безробіття? Форд не стверджує, що знає всі відповіді, але він правильно ставить питання і пропонує нам власне бачення можливого майбутнього.
Джеффрі Сакс, директор Інституту Землі Колумбійського університету, автор книги «Епоха сталого розвитку»

... Форд дуже переконливо показує, що сучасні технології автоматизації набагато більш руйнівні для ринку праці, ніж інновації минулого. Цю книгу повинен прочитати кожен, кому не байдуже майбутнє трудової діяльності.
Лорд Роберт Скидельський, почесний професор політекономії Уорікського університету, автор тритомної біографії Джона Мейнарда Кейнса


Про книгу «Роботи наступають: розвиток технологій і майбутнє без роботи»

Чи зможуть роботи забезпечити людям матеріальний достаток, надлишок вільного часу, якісну медицину і освіту або ж вони перетворять нашу планету в світ нерівності і масового безробіття? Чи правда, що старанність і талант перестануть бути запорукою життєвих досягнень?

Успішний розробник програм і IT-підприємець Мартін Форд не претендує на те, що знає відповіді на всі питання, але аргументовано і чітко показує, чому сучасні технології здатні виявитися набагато більш руйнівними для ринку праці, ніж інновації минулого. Мета автора - не злякати читача, а привернути увагу до цих непростим темам. Цю захоплюючу і змістовну книгу варто прочитати всім, хто хоче зрозуміти, як розвиток нових технологій впливає на економічні перспективи, на наших дітей і на суспільство в цілому.

Чому книга «Роботи наступають: розвиток технологій і майбутнє без роботи» гідна прочитання

  • Перша книга російською мовою, в якій піднімається проблема скорочення робочих місць в результаті впровадження нових технологій і описуються можливі катастрофічні наслідки цього процесу.
  • В «Роботи наступають» Форд докладно описує, яке коло завдань в даний час можуть вирішувати машини і програми, і закликає підприємців, вчених і політиків задуматися про наслідки. Під впливом сучасних технологій порушується звичний уклад, і суспільство має вирішити, що воно хоче побачити в майбутньому - процвітання або нерівність і економічну нестабільність.
  • Штучний інтелект вже перетворює колись «хорошу роботу» в пережиток минулого: юристи, журналісти, офісні працівники і навіть програмісти замінюються роботами і розумними програмами. Прогрес триватиме. В результаті зростає масове безробіття, прірва між багатими і бідними збільшується, що призводить до розпаду самого споживчого економіки. Про це та перспективи нових технологій для суспільства читайте в новій книзі.

Відгуки про Роботы наступают. Развитие технологий и будущее без работы

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Роботы наступают. Развитие технологий и будущее без работы відгуки

Автори книги Роботы наступают. Развитие технологий и будущее без работы

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/kniga-martin-ford-90x120.jpg
 Основатель фирмы по разработке программного обеспечения в Кремниевой долине. Его опыт в сфере проектирования вычислительных машии и программных продуктов насчитывает 25 лет. Получил ученую... Подробнее