Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товару: 1517 |
Автор: Натали Ратковски
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Обкладинка
Тверда
К-ть сторінок
238 стр
ISBN
978-5-91657-912-3
Формат
170x240 мм
Вага
1034 г
Мова
російська
Ця книга про те, як ілюстратор навчитися бачити і мислити, працювати продуктивно і постійно, а не наскоками, і про те, як навчитися вірити в себе і свій талант. Гарна, дотепна ілюстрація живе не тільки за рахунок майстерності ілюстратора і відточеною образотворчої техніки. Цікавою її робить в першу чергу оригінальна графічна метафора. Ця книга допоможе вам знаходити яскраві образи для передачі прямого і прихованого сенсу иллюстрируемого тексту.
У книзі зібрані десятки вправ для тренування художнього зору, докладно і з барвистими прикладами описана техніка творчого підходу до створення дотепних, що запам'ятовуються ілюстрацій. Крім того, в ній зачіпається тема навчання за кордоном, нестандартного професійного портфоліо і ефективної самореклами.
Тому що самі любимо добре ілюстровані книги.
Для художників, ілюстраторів, дизайнерів. А також для тих, хто хотів би розвинути у себе творче мислення або заглянути на творчу кухню ілюстратора.
Цю книгу я писала спочатку для себе - «в стіл», лише зрідка публікуючи якісь шматки в своєму блозі, щоб переконати в першу чергу себе не боятися вибирати нові шляхи створення цікавих робіт, не чекати осяяння або кращих днів, вірити в свої сили і не лякатися кропіткої роботи над собою. Мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти: той, хто вибирає завжди одну і ту ж дорогу, ніколи не прийде до нових горизонтів.
У першій частині книги йдеться про творчий розкріпачення. Відмовитися від обмежувальних стереотипів, навчитися бачити і аналізувати - перший крок до усвідомленої і продуктивної роботи.
Друга частина книги допоможе зміцнити віру у власні сили, навести лад у думках, ескізах і записах, а також виявити закономірності там, де, здавалося б, їх зовсім немає.
У третій, найбільшою частини книги мова піде про техніках створення ілюстрацій з родзинкою: про комбінуванні, візуальних метафорах, оптичному обмані і багато іншого. Так як поняття «ілюстрація» об'єднує в собі безліч напрямків (наприклад, ілюстрація дитячих книг, книг для дорослих, для періодичної преси - журнальної і газетної, ілюстрація для реклами, промисловості, науково-популярних і навчальних видань), окремі техніки помічені спеціальними символами, які допоможуть зорієнтуватися в тому, для якої саме ілюстрації можна використовувати той чи інший прийом.
На закінчення - кілька порад, присвячених грамотному складанню портфоліо, адже вміння правильно і неординарно піднести власну працю - важливий крок на шляху становлення ілюстратора.
Кожен, хто вирішує стати ілюстратором, рано чи пізно зауважує, що вибрав найлегший шлях. І це вірно. Але цей шлях точно не проходить по гарячому вугіллю і вже тим більше темними вулицями. Професійний ілюстратор не гірше будь-якого дизайнера розбирається в типографике, вміє зачаровувати свою публіку красивими роботами і дивувати провокативним змістом. Він не тільки заробляє своїм талантом на життя, а й живе своєю роботою. При всіх своїх труднощах професія ілюстратора може стати дорогою до досконалості, майстерності, до цікавим і оригінальним роботам і, звичайно, до успіху.
І головне
Після прочитання цієї книги вам захочеться творити!