Bizlit +380995622563
Є в наявності

Прежде чем начать свой бизнес

Код товару: 118408
Прежде чем начать свой бизнес книга купить

Автор: Роберт Кийосаки

Видавництво: Попурри
Код товару: 118408
320 грн
320

1 людина додала у Вишлист

На складі

Автор: Роберт Кийосаки

Видавництво: Попурри

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

336 стр

ISBN

978-985-15-3329-5

Формат

145х215 мм

Вага

300 г

Мова

російська

Опис книги Прежде чем начать свой бизнес

Книга «Перш ніж почати свій бізнес» російською мовою - це видання від популярного автора і бізнесмена Кіосакі. Книга призначена для тих, хто послухався порад автора викладених в інших книгах, і зважився стати підприємцем замість того, щоб працювати на когось іншого. Тому тут ви знайдете 10 уроків підприємництва, які стануть для вас школою осягнення цього способу життя. Уроки побудовані на матеріалі досвіду самого Кіосакі, що розповідає, як він звільнився з постійної роботи, c якими труднощами і страхами зіткнувся. Тому це видання надасть психологічну підтримку кожному, хто наважиться стати на шлях підприємництва.

Ви можете прочитати відгуки про книгу «Перш ніж почати свій бізнес» в мережі, щоб переконатися в тому, як поради автора допомогли багатьом людям у всьому світі досягти не тільки матеріального добробуту, а також не залежати від інших обставин і самому бути господарем свого життя.

Автор книги «Перш ніж почати свій бізнес» Роберт Т. Кийосаки - американський бізнесмен, широко відомий в світі як автор мотиваційної літератури, що охоплює питання фінансового світу і гідного місця людини в ньому. Його видання допомогли багатьом читачам розібратися в питаннях і почати новий етап в житті, в якому ти не будеш шукати роботу і догоджати своїм босам, а сам перетворишся на роботодавця. Книги Кіосакі дуже прості для сприйняття і створюють ефект хорошою психологічної підтримки для всіх, хто прагне знайти фінансове благополуччя.

Відгуки про Прежде чем начать свой бизнес

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Прежде чем начать свой бизнес відгуки

Автори книги Прежде чем начать свой бизнес

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-robert-kijosaki-90x120.jpg
Роберт Кийосаки происходит из семьи педагогов. Его отец, Ральф Кийосаки, был доктором философских наук, а также министром образования в штате Гавайи (США). После средней школы Роберт получил... Подробнее