Bizlit +380995622563
Є в наявності

Обнаженные гормоны. Курс пробуждения гармонии здоровья и тела

Код товару: 103074

Автор: Оксана Зубкова

Видавництво: Эксмо
Код товару: 103074
360 грн
360

9 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Оксана Зубкова

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

544 стр

ISBN

978-5-04-093475-1

Формат

162x210 мм

Мова

російська

Опис книги Обнаженные гормоны. Курс пробуждения гармонии здоровья и тела

Присвячена книга «Обнаженные гормоны» Оксани Зубкової близьким жінкам автора, але вона не здатна замінити консультацію фахівця. Перед будь-якими діями слід проконсультуватися у лікаря.

Коротко про книгу

Оголені гормони забезпечують гармонію в балансі здоров'я жінки від природи. Даний шлях спрямований на спрощення, повернення до витоків. Дотримуючись нього, ми беременея незважаючи на численні невдачі, лікуємо ПМС, кісти, скачки настрою, хорошеем і з кожним роком стройнеет наше тіло. З книги можна дізнатися вплив певного гормону на тіло, попередження його продукування. Ми повинні стабільно функціонувати щодня, на рівні самопочуття, думок, енергії.

Дана книга «Обнаженные гормоны» спрямована на самозцілення, самовідновлення гормонального балансу без використання, страху, постійних аналізів, штучного запліднення, лікарів, хірургічних втручань. Автор Оксана Зубкова запрошує пройти жіночий шлях пробудження - дорогу любові до власних гормонів. Натомість вони вас полюблять, зроблять щасливішим. Вона є відомим експертів в схудненні, детокс, омолодження, дипломований фахівець в сфері здоров'я, краси.

На думку читачок, їхнє життя змінилося, збільшилася прагнення до фізичної любові, ніжних почуттів. Вони стали з легкістю дивитися в майбутнє, ставати ніжніше, красивіше, щасливіше. У джерелі міститься багато відомостей, він переверне світосприйняття і свідомість. Читачки почули власні потреби, побудували власну систему харчування, догляду за тілом відповідно до отриманими знаннями.

На сайті можна купити книгу «Обнаженные гормоны», знайти в ній відповіді з рішеннями. Це чудо буде у вас в руках.

Відгуки про Обнаженные гормоны. Курс пробуждения гармонии здоровья и тела

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Обнаженные гормоны. Курс пробуждения гармонии здоровья и тела відгуки

Автори книги Обнаженные гормоны. Курс пробуждения гармонии здоровья и тела

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Оксана Зубкова - является международно признанным экспертом по детоксу, похудению и омоложению, дипломированным специалистом по здоровью, русским экспертом всемирно известной программы очищения... Подробнее