Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Комплект «Як спілкуватися з психами» і «Я чую вас наскрізь»

Код товара: 106150
1
Бестселлер Комплект «Як спілкуватися з психами» і «Я чую вас наскрізь» книга купить

Автор: Марк Гоулстон

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 106150
530 грн
530
wholesale-discount
Хотите оптом со скидкой?

4 человека добавили в Вишлист

| 1
На складе

Автор: Марк Гоулстон

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Твердый

Язык

українська

5 5 1

Описание книги Комплект «Як спілкуватися з психами» і «Я чую вас наскрізь»

Кожен день нам доводиться мати справу принаймні з одним божевільним. Не з тим, хто вважає себе Наполеоном, а з «побутовим психом», тобто тим, хто інколи втрачає здоровий глузд і поводиться ірраціонально. Це може бути бос, який вимагає нездійсненного, прискіпливий батько, колега-маніпулятор чи сварливий сусід, надто емоційний подружній партнер чи нерозсудливий клієнт. А може, це ви самі?

Усі ми трохи несповна розуму — стверджує Марк Ґоулстон, досвідчений психіатр, бізнес-консультант і коуч, який свого часу навчав перемовників ФБР. Тому вкрай важливо знати, як опановувати себе й приборкувати руйнівні емоції інших у критичних ситуаціях. Це вміння неабияк полегшить вам життя, а набути його допоможе ця книжка.

 

 

 

 

 

 

Світ прекрасний, тільки люди його псують: окрім злочинців і політиків ще й вічно незадоволені клієнти, колеги-інтригани, прискіпливі начальники, безвідповідальні підлеглі, надокучливі родичі, нестерпні партнери, бунтівні діти, ненадійні друзі та просто хами в метро… Як тут зарадити? Є два варіанти: стати відлюдником або прочитати цю книжку.

В ній досвідчений психіатр, бізнес-консультант і коуч, який свого часу навчав перемовників ФБР, пояснює, чому люди іноді поводяться жахливо та як змусити їх дослухатися до вас, змінити гнів чи неприхильність на ласку, а відчайдушний спротив — на згоду. На реальних прикладах ви побачите, як ефективно діють запропоновані доктором Ґоулстоном методи спілкування, а завдяки спеціальним вправам зможете швидко застосувати їх і зберегти нерви.

Достукатися до «непробивної» людини, переконати будь-кого у будь-чому, погасити палку суперечку, справити блискуче враження, врятувати кар’єру, компанію, шлюб чи навіть чиєсь життя тепер для вас не проблема. Головне — пам’ятати, що секрет злагоди полягає не в умінні говорити, а в умінні слухати й чути, чого насправді прагне співрозмовник.

 

 

 

Отзывы о Комплект «Як спілкуватися з психами» і «Я чую вас наскрізь»

5 / 5


5 звёзд

1

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Комплект «Як спілкуватися з психами» і «Я чую вас наскрізь» отзывы

Авторы книги Комплект «Як спілкуватися з психами» і «Я чую вас наскрізь»

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-mark-goulston-90x120.jpg
Доктор Марк Гоулстон – известный профессор психиатрии, бизнес-консультанлектор, тренер. Он трижды попадал в список Лучших психиатров Америки (в 2004, 2005 и 2009 гг.). Среди его клиентов... Подробнее