Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Как перестать учить иностранный язык и начать на нем жить

Код товару: 106390
Как перестать учить иностранный язык и начать на нем жить книга купить
Код товару: 106390
440 грн
440

21 людина додала у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Мова

русский, английский

Опис книги Как перестать учить иностранный язык и начать на нем жить

Це не підручник, а книга з практичними порадами, Лайфхак і кейсами, зібраними автором за 25 років вивчення та викладання мови, підкріпленими останніми науковими дослідженнями. Вона не допоможе «підтягнути» або «вдосконалити» англійський (або іншу іноземну мову), щоб через деякий час знову його забути. Вивчити мову раз і назавжди неможливо в принципі, оскільки мова - це не диплом або сертифікат, а цілий світ, який можна і потрібно вивчати. ​​

Тобто важливий процес, а не результат. Анастасія Іванова розповідає, як зробити цей процес творчим, цікавим і приносить радість. Ви перестанете асоціювати іноземну мову з зубрінням правил, заучування слів і виконанням нудних вправ. Мова буде для вас цікавим хобі, способом відпочити, подбати про здоров'я мозку, зробити життя яскравішим і більш насиченим і стати краще.

Фішки книги

 • Книга навчить отримувати задоволення від вивчення мов і робити мови частиною свого життя.
 • Для будь-якого рівня - від новачка до просунутого.
 • Приклади в книзі наведені англійською, проте вона підійде для вивчення будь-якої іноземної мови.
 • Лайфхак тих, хто вже живе на іноземній мові, а також практичні завдання - але не на граматику, а на включення мови в ваше життя.
 • Відповіді на найчастіші запитання про іноземні мови і ваші відносини з ними.
 • Іноземна мова - це не шкільний предмет, а стиль життя!

Для кого ця книга

 • Для всіх, хто хоче освоїти іноземну мову і використовувати його на практиці.
 • Для читача будь-якого віку, який вже одного разу або не раз зіткнувся з іноземною мовою, і цей досвід був не дуже вдалим. Або досвід був вдалим, але з часом все знання стерлися, тому що мова не використовується.
 • Для тих, хто думає, що вже пізно, пам'ять не та, та й взагалі «мови - це не моє».
 • Для тих, хто хоче зробити своє життя більш захоплюючий за допомогою нового заняття (або старого заняття, але з іншим підходом).
 • Для всіх, хто хоче зустрічати 80 років в здоровому глузді і на декількох мовах.

Від автора

Книга про те, чому у читача до сих пір не вийшло «вивчити іноземну мову» і що з цим робити. Пишу про конкретні способи включення мови в своє життя: не "4500 англійських слів за вихідні», а інструменти для того, щоб іноземна мова взагалі ніколи не пішов з життя читача, став стилем життя, корисною звичкою для здоров'я мозку. Практичні кейси підкріплюю посиланнями на новітні наукові дослідження про мозок на теми мотивації, навчання, пам'яті, білінгвізму і багато інших.

Моє завдання в цій книзі: розповісти вам, як це - жити на іноземній мові, прийнявши той факт, що ніякого «вивчити англійську» не існує, і пояснити, навіщо вам це потрібно. Мова не предмет, це цілий окремий світ, який може стати хобі, способом відпочити і піклуватися про здоров'я мозку. Мова набагато ширше і об'ємніше, ніж будь-який сертифікат або диплом, він завжди змінюється і розвивається. Міняйтеся і розвивайтеся разом з ним!

Відгуки про Как перестать учить иностранный язык и начать на нем жить

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как перестать учить иностранный язык и начать на нем жить відгуки

Автори книги Как перестать учить иностранный язык и начать на нем жить

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-anastasija-ivanova-90x120.jpg
Анастасия Иванова — преподаватель английского языка как иностранного с 11-летним стажем. Автор и ведущая более 10 онлайн-курсов и тренингов с разными темами и программами, в том числе первого в... Подробнее