Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Акція до свята весни. Знижки до 40%

Дізнатись детальніше

Еда без границ. Правила вкусных путешествий

Код товару: 79413
Код товару: 79413
Акція

Акція до свята весни. Знижки до 40%

Дізнатись детальніше
290 грн
261 грн
261

18 людей додали у Вишлист

На складі

Формат

145х215 мм

Вага

450 г

Мова

російська

Опис книги Еда без границ. Правила вкусных путешествий

Цитата
Уроки кулінарного країнознавства проходять не тільки в ресторанах, але і на ринках, фермах, кухнях місцевих жителів, під час карнавалу і збору врожаю, за столом і просто на вулиці. Куди тільки не заводить гастрономічного туриста пристрасть до нових смаків і цікавість!

Про що книга «Їжа без кордонів. Правила смачних подорожей »
Любите подорожувати і смачно їсти? Тоді ви вже гастрономічний турист, той, для якого їжа - це не про угамування голоду, а про культуру, історію, релігію, звичаї, легенди - і людей, завдяки яким вона з'являється на столі. Хочете стати профі - самостійно вибудовувати «смачні» маршрути, напрошуватися в гості на ферму або до незнайомців на обід, підгадується поїздку по гастрономічний фестиваль, завжди вибирати хороший ресторан і не потрапляти в туристичні пастки? Тоді ви знайшли правильну книгу. У цій книзі зібрані універсальні правила, які застосовуються до будь-якого подорожі: нові смаки, свіжі відчуття, старовинні рецепти, приємні знайомства доступні як в Провансі, так і на березі Онезького озера. Якщо, звичайно, знати, як і де шукати, що пробувати і з ким. Ось цього ви і навчитеся, прочитавши книгу Марини Миронової. Це не тільки керівництво до дії, а й гімн різноманіттю світу, який обов'язково варто спробувати на смак!

Чому книга «Їжа без кордонів. Правила смачних подорожей »гідна прочитання

  • «Їжа без кордонів» - десятирічний досвід гастрономічного мандрівника і журналіста, упакований в короткий покроковий рецепт.
  • Книга дає конкретні, реалізовані поради, як будь-яку поїздку (або навіть прогулянку по місту) перетворити в захоплююче, смачне і яскраве подорож, не переплачуючи і отримуючи задоволення на кожному кроці.
  • Поради приправлені цікавими історіями шеф-кухарів, фермерів, виноробів і ін. Видатних гастрономів: від явок і паролів до унікальних авторських рецептів joie de vivre.

Відгуки про Еда без границ. Правила вкусных путешествий

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Еда без границ. Правила вкусных путешествий відгуки

Автори книги Еда без границ. Правила вкусных путешествий

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-marina-mironova-90x120.jpg
Travel-журналист, гастрономический публицист. Профессиональная путешественница, побывала в более чем 60 странах и написала о них сотни тысяч слов для National Geographic Traveler, GEO, «Вокруг... Подробнее