Bizlit +380995622563
Є в наявності

Будет сделано!

Код товару: 102864
Код товару: 102864
390 грн
390

11 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

240 стр

ISBN

978-5-00117-828-6

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Будет сделано!

Книга - збірка ідей і порад з управління енергією, цілепокладання і самоефективності - від Микити Маклахова і 100 гостей його подкасту «Буде зроблено!». Легко, відкрито, цікаво і корисно. Серед гостей подкасту Микити були Максим Дорофєєв, Ігор Манн, Лариса Парфентьева, Володимир Герасічев, Яна Франк, Катерина Ленгольда, Олена Рєзанова та багато інших

Від автора

Мене звуть Микита Маклахов. Я б хотів назвати себе автором цієї книги, але, боюся, що це не до кінця так. Книга б не з'явилася на світло, якби не відкритість і мудрість тих ста чоловік, з якими я записував інтерв'ю в рамках подкасту «Буде зроблено!».

Вона була б на порядок менше насичений і практичною, якби не сміливість і терпіння учасників наших навчальних програм «Гра в звички» і «Академія ефективності». Одне можу сказати напевно - поради і рекомендації з цієї книги багато разів були перевірені на практиці і довели свою «профпридатність». Найкращий доказ цього - той факт, що ви зараз тримаєте книгу в руках (ну, або читаєте на екрані або навіть слухаєте).

Адже створював я її, слідуючи тим принципам, з якими ви познайомитеся на сторінках книги. Чи не приписую авторство собі, так як в книзі містяться думки героїв подкасту, ідеї учасників наших програм та інших видатних умів. Це і надає цінність даної книзі - в ній зібраний не тільки мій суб'єктивний досвід, а й досвід багатьох людей.

Для кого ця книга

Книга для всіх, хто хоче дізнатися про секрети досягнення цілей і принципах успішних людей.

Відгуки про Будет сделано!

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Будет сделано! відгуки

Автори книги Будет сделано!

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-nikita-maklahov-90x120.jpg
Никита Маклахов — автор подкаста «Будет сделано», занимающего первое место в рейтинге iTunes в теме. Подкаст Никиты занимает 1 место в России в категории «бизнес». Среди гостей подкаста были Максим... Подробнее