Bizlit +380995622563
Є в наявності

Акрил для начинающих. Как искать сюжет, создавать композицию, работать с цветом и многое другое

Код товару: 100688
Код товару: 100688
366 грн
366

17 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

104 стр

ISBN

978-5-00117-345-8

Формат

225x230 мм

Мова

російська

Опис книги Акрил для начинающих. Как искать сюжет, создавать композицию, работать с цветом и многое другое

Про книгу

14 днів - 14 картин? Дітмар Штиллер так і робить: в своєму онлайн-блозі він показує нову картину щодня - і тепер його метод використовує школа малювання! Ви будете працювати з акриловими фарбами протягом двох тижнів. Крок за кроком - кожен день нова картина. Запропоновані сюжети припадуть до смаку як новачкам, так і досвідченим художникам: допоможуть поглибити техніку або потренуватися. Це інтенсивний курс для любителів акрилу, який розкриє прийоми і способи побудови зображення і багато іншого.

Від автора:

Дорогі читачі, мені складно зараз в це повірити, але колись майстерня була самим неживим місцем в моєму домі. Я даремно витрачав час в пошуках відповідних сюжетів для художньої творчості, регулярно набував фарби, інструменти та книги з мистецтва. Але щоб приступити до нової картини, мені доводилося долати себе. На домальовування картин йшли тижні. Хоча процес малювання і доставляв мені задоволення, я був незадоволений результатами і не помічав прогресу. Під час відпустки в Канаді в серпні 2011 року я познайомився з рухом «Кожен день по малюнку» і відразу ж загорівся їх ідеєю. Учасники руху малюють по одній картині в день, а потім виставляють їх на загальний огляд в онлайн-галереї, де роботи можна оцінити і навіть придбати. Якраз те, чого мені не вистачало! Нова мотивація! Нова мета! Я назвав свій проект «По Штіллеру в день - 100 днів / 100 картин». З тих пір пройшло більше п'яти років. За цей час я створив майже дві тисячі картин. Результатом мого проекту стали численні виставки. Проект привернув суспільний інтерес, допоміг мені обзавестися новими знайомствами. Я провів серію семінарів в Німеччині на тему щоденного малювання і написав книгу, яку ви тримаєте в руках.

Можливість малювати кожен день наповнює моє життя сенсом і робить мене щасливішим. Мені хотілося б розділити з вами це відчуття. 14 робіт, представлених в книзі, - це найпопулярніші сюжети для щоденного малювання: натюрморт, пейзаж, тварини, міські види ... В покрокових інструкціях я пояснюю, як швидко і ефективно писати. На жаль, таємного рецепту успіху не існує, але я з задоволенням розкрию важливі складові техніки швидкого, професійного і захоплюючого малювання. Застосовуйте ці правила, поради і навіть трюки. Будьте сміливими і здивуєте себе! Пам'ятайте: ніхто не ідеальний. Не бійтеся помилятися. В акрилового живопису легко виправити і маленькі, і великі огріхи. Проявіть спонтанність, інтуїцію і пристрасть.

У процесі малювання найголовніше - це задоволення!

Для кого ця книга:

Для всіх, хто тільки починає вчитися малювати

Відгуки про Акрил для начинающих. Как искать сюжет, создавать композицию, работать с цветом и многое другое

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Акрил для начинающих. Как искать сюжет, создавать композицию, работать с цветом и многое другое відгуки

Автори книги Акрил для начинающих. Как искать сюжет, создавать композицию, работать с цветом и многое другое

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-ditmar-shtiller-90x120.jpg
Дитмар Штиллер — художник и дизайнер. Изучал дизайн в высшей школе прикладных наук города Ахена, Германия. В августе 2011 года он организовал свой художественный проект «По Штиллеру каждый день».... Подробнее