Bizlit +380995622563
Є в наявності

Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

Код товару: 104702
1
Код товару: 104702
408 грн
408

25 людин додали у Вишлист

| 1
На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

360 стр

ISBN

978-5-9614-2073-9

Формат

145х215 мм

Мова

російська

5.00 5 1

Опис книги Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

Про що книга Ринок косметики росте так стрімко, що за новинками важко встежити навіть професіоналам. А як же бути неспеціалістам? У гонитві за новою тушшю або суперзволожуюча кремом ми тільки витрачаємо час і гроші, купуючи те, що нам не підходить.

У книзі «Нормально про косметику: Як розібратися в догляді і макіяжі і не зійти з розуму» б'юті-блогери Маша Ворслав і Адель Міфтахова, пояснюють ази дії косметики і розбирають, для чого потрібно кожен засіб. Автори показують, як усвідомлено підходити до вибору косметики, і розповідають про це чесно, об'єктивно і без будь-яких естетичних оцінок.

Книга проілюстрована прекрасними фотографіями, насичена фактами, прикладами конкретних засобів, посиланнями на дослідження і думки експертів. Книга адресована широкому колу читачок, яким хочеться розібратися, як працює косметика і як купувати те, що дійсно потрібно, і не витрачати на це багато часу і грошей.

Про книгу від першої особи

Ми читаємо дуже багато текстів про косметику, і вони рідко нам подобаються: в них багато помилок і стереотипів, а мова кульгає. Тому ми вирішили самі все пояснити. Без загравань, без нав'язування власних поглядів і думок, аргументовано і людською мовою.

У цій книзі немає рад, як стати «красивими» або «привабливими», зате є маса прикладної інформації, яка допоможе зрозуміти, як поводитися з косметикою і як її вибирати. А з якою метою ви будете цією інформацією користуватися, вирішувати тільки вам.

Для зручності книга розділена на дві частини: у першій - все про доглядають косметику, в другій - про декоративну.

Відгуки про Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

5.00 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума відгуки

Автори книги Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-masha-vorslav-90x120.jpg
Маша Ворслав - визажист и бьюти-редактор (Wonderzine, Interview Russia, Women’s Health, The Blueprint). Ведет в Telegram канал (более 10 тысяч подписчиков) и периодически занимается другими... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-adjel-miftahova-90x120.jpg
Адэль Мифтахова - петрофизик и бьюти-блогер, автор блога «Don’t touch my face» (более 50 тысяч подписчиков в Telegram). Пишет статьи в The Blueprint, GQ, Cosmopolitan, Wonderzine, L’Officiel,... Подробнее