Таня П’янкова (Кузан Тетяна Леонідівна) — українська письменниця, редакторка, авторка десяти книг поезії, прози та дитячої літератури. З 2020 року зосереджує увагу на темах тоталітаризму, масового насильства, політичних репресій і колективної травми, розглядаючи їх у ширшому міжнародному контексті.
Серед її книжок — Заплакане щастя, Цілунок у тім’я, Кролівна, Culpa mea, Сонце в подолку, Чужі гріхи, Вік червоних мурах та Сни заячі. У 2025 році вийдуть дитячі книги Горіховий корінь (про Голодомор) і Пригода Міккі-Роба. Роман Вік червоних мурах (2022), присвячений Голодомору, здобув визнання в Україні та за кордоном.
Його перекладено кількома мовами, а також він увійшов до ТОП-10 історичних книг Польщі та отримав нагороду «Краща перекладена книга» в Литві. Письменниця активно бере участь у літературному житті — презентує книги в Європі, є лауреаткою численних премій, серед яких «Гранослов», ім. П. Куліша, ім. Гоголя, ім. Гончара, «Коронація слова».
Стипендіатка українських і європейських програм, резидентка Австрії, Польщі, Сербії, Чехії та Литви. Також вона організовує культурні заходи, працює арт-директоркою Літературної агенції «Зілля», входить до журі літературних конкурсів і займається писанкарством.
Вік червоних мурах
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Навесні 1933-го голод у Мачухах досягає апофеозу. Перше канібальство, самосуди, психічні розлади на фоні недоїдання. Село деградує. Люди, доведені до відчаю, втрачають людську подобу, вони готові їсти все, аби вижити. І ось дві не знайомі між собою жінки, дві жертви свого часу, дві протилежні сторони великої темряви, що ім’я їй голод, опиняються на відстані простягнутої руки…
Молоденька Явдоха, зрячість на рівні безуму, — і Соломія, свята сліпота. Одну голод убиває — іншу рятує. Одній обіцяє вічну темряву — іншій дає надію на щасливе відродження. І вони ще не знають, що йдуть одна одній назустріч. Ідуть, аби нарешті обійнятися і збудувати крихкий міст понад ненаситним мурашником своїх мучителів…
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ
Для тих, кого цікавить глибока психологічна проза. І для тих, кому небайдуже наше минуле, хай би яким болючим воно було.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Глибокий психологічний роман про одну з найскладніших сторінок української історії — Голодомор 1932–1933 років, де на тлі неосяжної трагедії тонко зображена кунсткамера людських доль.