Артем Чех (справжнє прізвище Чередник) — відомий український письменник. Лауреат конкурсу видавництва «Фоліо», «ЛітАкценту», премії Джозефа Конрада-Конженьовського (2019), премії "Книга року ВВС 2021". Найвідоміші твори — збірка есеїв «Точка нуль», в якій описано досвід перебування автора на передовій у 2015-2016 рр., а також роман "Хто ти такий?" (2021). Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року повернувся до лав ЗСУ. Колонка Артема Чеха про війну в Україну опублікована в The New York Times.
Народився 13 червня 1985 року в Черкасах. Здобув соціологічну освіту. 2015-2016 проходив військову службу у Збройних Силах України. Працював у рекламній сфері, виготовляв реквізити для кінозйомок, зокрема був задіяний у зйомках серіалу «Чорнобиль» (НВО). Дружина — кінорежисерка, письменниця Ірина Цілик. Дебютний твір «Цього ви не знайдете в Яндексі» отримав відзнаку «Міський молодіжний роман-2007». Рукопис роману на конкурс надіслав друг автора. Автобіографічний роман "Хто ти такий?" був відзначений премією "Книга року ВВС 2021". Книгу покладено в основу сюжету фільму "Я і Фелікс" української режисерки Ірини Цілик. Головну роль у кінострічці виконав Юрій Іздрик.
Творам Чеха притаманний відвертий іронічно-саркастичний стиль, трагічне відчуття світу, особливо пострадянських та сучасних українських реалій, повторне переживання травматичного минулого для особистого виходу з «совка». Після 24 лютого 2022 року Артем повернувся на передову. Вік активно ділиться дописами про воєнні будні на своїй сторінці в Facebook. Есей під назвою "Я - український солдат, і я прийняв свою смерть" опублікувало видання The New York Times. Твори автора перекладені англійською, німецькою, польською та чеською мовами.
Пісня відкритого шляху
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Артем Чех знову написав про війну — і знову не про ту. Тобто не про цю. Тому, з одного боку, «Song of the Open Road» можна розглядати як жанрово-стилістичну забавку, пригодницько-історичну гру в Америку. Колишній кріпак з українського села у складі Р*сійської імперії, опинившись в епіцентрі американської трагедії, врешті-решт стає втіленням американської мрії.
Але, з другого — серйознішого — боку, відкритий шлях головного героя — цей шлях геть від М*скви, шлях крізь війну до свободи, шлях від р*сіянина в пролозі до українця в епілозі. А ще з якогось боку, легко собі уявити знятий за мотивами цього роману ігровий фільм. Чорно-білий фільм про сповнену символічних значень подорож зі Сходу на Захід, до самого себе і свого вічного дому. І саундтрек: слова Волта Вітмена, музика Ніла Янга.