Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Война. Экономика. Информация

Код товара: 90545
Война. Экономика. Информация книга купить
Код товара: 90545
208 грн
208

6 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

512 стр

ISBN

978-617-7434-74-9

Язык

русский

Описание книги Война. Экономика. Информация

Історію зазвичай прийнято розглядати як низку воєн, економічний розвиток зазвичай йде на другий план, а культура, засоби спілкування і комунікації взагалі заповнять, швидше, додатки. Книга "Война. Экономика. Информация" ставить війни, економічні досягнення і забезпечення інформацією на один щабель, аналізуючи ці фактори в системі, комплексно.

Під час гібридних інформаційних воєн вказаний підхід виключно важливий, оскільки дає ключ до розуміння проблем сучасного світу, визначає координати до оцінок успішності - неуспішності сучасних політичних стратегій.

Книга дозволить побачити, як вірування, комунікації, традиції, інформаційні потоки згуртовували людей, робили армії непереможними, шокували ворогів в трепет і змушували здатися. Засобам комунікації буде приділено особливу увагу в історії ХХ століття, де буде показано, як газети зробили Леніна, а радіо - Гітлера, як телебачення погубило Брежнєва, а кіно створило Рейгана.

На закінчення в книзі будуть розкриті кілька законів інформаційного впливу. Це сприятиме зростанню ефективності управління інформаційними потоками і дозволить уникнути маніпулювання з боку противників.

Отзывы о Война. Экономика. Информация

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Война. Экономика. Информация отзывы