Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

От золота до биткойна

Код товару: 99103
Код товару: 99103
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
188 грн
113 грн
113

3 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

98 стр

ISBN

978-5-9614-6614-0

Формат

130х200 мм

Вага

200 г

Мова

російська

Опис книги От золота до биткойна

Цитата
«Розуміння того, як працює нова економіка - це ключ до розуміння нової, що народжується сьогодні реальності. Це ключ до того, щоб зайняти в цій реальності гідне місце ».

Про що книга
Що таке блокчейн і криптовалюта, які можливості вони відкривають і як вплинуть на людське суспільство і звичні нам соціальні інститути? Автори допомагають розібратися в тому, як ці нові явища впишуться в знайомий нам арсенал фінансових інструментів і яким чином вони будуть взаємодіяти з традиційними формами грошової системи в постіндустріальній економіці. Майбутнє, на думку авторів, лежить в розподілі функцій між різними видами грошей, які, співіснуючи паралельно, зможуть виконувати різні економічні завдання.

Чому книга гідна прочитання
Значення книги Дмитра Тарасова і Антона Попова і її особливої ​​актуальності сьогодні складно переоцінити: вона повертає гуманітарний сенс новим абстрактним технологічним досягненням, робить спробу пояснити суспільну важливість реальних приватних грошей в аспекті світової економічної історії людства і піднімає важливу проблему суспільної довіри до платіжних інструментів .
Костянтин Синюшин,
The Untitled venture company,
CEO CoFounder

Відгуки про От золота до биткойна

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


От золота до биткойна відгуки

Автори книги От золота до биткойна

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-anton-popov-90x120.jpg
 Журналист, писатель и публицист (около 100 опубликованных статей). Имеет высшее юридическое (МГУ) и экономическое (МГИМО) образование. Работал в различных сферах (в том числе банковской,... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-dmitrij-tarasov-90x120.jpg
 Успешный инвестиционный банкир, работает на инвестиционном рынке с 1999 года. Практикующий бизнес-ангел, бизнес-евангелист Education Technology. Управляющий партнер Инвестиционной группы К5... Подробнее