Bizlit +380995622563
Є в наявності

Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций

Код товару: 91646
Код товару: 91646
394 грн
394

12 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

304 стр

ISBN

978-5-00100-760-9

Формат

170х240 мм

Вага

580 г

Мова

російська

Опис книги Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций

Про книгу

Покрокова інструкція по залученню приватного капіталу в ваш реальний бізнес від практика з величезним досвідом.

Мета цієї книги - забезпечити починаючого підприємця простими і ефективними порадами про те, як залучити інвестиції в свій бізнес. Мова про прозовому малому бізнесі, не пов'язаному з інноваціями і високими технологіями.

Автор, практик з колосальним досвідом, розповідає про мотиви інвесторів і розбирає сім кроків, необхідних для залучення інвестицій: від оцінки проекту та пошуку інвестора до юридичного оформлення і життя після інвестиційної угоди. Авторська методологія вже допомогла сотням проектів залучити інвесторів і розвиватися.

Ця книга - спроба пролити світло на завдання багатьох підприємців залучити інвестиції в свій бізнес і представити чіткий механізм покрокових дій, як в своєму місті знайти інвестора і залучити його в свій звичайний не інноваційному, а традиційний бізнес-проект.

Структура книги

У першій частині автори розповідають про те, на чому варто робити акцент як підприємцям, так і інвесторам. Так як інвестиції люблять зростання, ви дізнаєтеся про основні бар'єри, що стримують зростання практично кожного підприємця, з акцентом на ті області, які підвладні зміни самим підприємцем. Потім ви дізнаєтеся про фундамент будь-якої інвестиційної угоди і про мотиви інвесторів, про те, чому інвестори вкладають гроші в бізнес-проекти.

У другій частині розбирається кожен з семи кроків залучення інвестицій, починаючи від оцінки проекту, пошуку інвесторів та підготовки пакету документів для інвестиційних переговорів до етапів інвестиційних переговорів, нюансів юридичного оформлення і життя після інвестиційної угоди.

У кожному розділі ви знайдете не тільки деталі покрокового алгоритму залучення інвестицій, а й конкретні інструменти, які допомагають вам на цьому шляху, включаючи різні чек-листи, шаблони, фінансові моделі, зразки документів і презентацій.

Для кого ця книга

Це книга для підприємців, які хочуть знайти інвесторів для свого бізнесу з реального сектора.

Відгуки про Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций відгуки

Автори книги Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-oleg-ivanov-90x120.png
Олег Иванов — основатель InvestBazar.com, первой и крупнейшей в России платформы, позволяющей предпринимателям сферы реального бизнеса привлекать деньги частных инвесторов. Создал свой бизнес... Подробнее