Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Блокчейн на практике

Код товару: 106800
Код товару: 106800
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
310 грн
186 грн
186

2 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

264 стр

ISBN

978-5-9614-2382-2

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Блокчейн на практике

Сама фундаментальна праця російською мовою на сьогоднішній день, що охоплює всі етапи створення та розвитку блокчейн-технології, а також її перспективи на найближчі роки, при цьому написана простим і зрозумілим будь-якому мовою. Дмитро Лазарічев cооснователь і генеральний директор кріптобанка Wirex

Ця книга запам'яталася кристально точним описом циклів, які пережила технологія на сьогоднішній день. У книзі детально описано безліч сегментів в бізнесі, управлінні і державі, де блокчейн може принести просто революційні зміни. Загалом, для всіх тих, хто хоче бути на вістрі прогресу і розбиратися в технологіях, рекомендую «Блокчейн на практиці» . Андрій Грачов генеральний директор російського представництва кріптовалютной біржі Huobi

Про що книга

Інформаційний шум навколо блокчейна не вщухає вже кілька років. Завдяки цій технології учасники кріптовалютной золотої лихоманки збагатилися феноменально швидко і поза регуляції законом. Але галас в ЗМІ сформувала не зовсім коректне уявлення про блокчейне. Можливості технології, яку багато експертів зараз називають «новим інтернетом», набагато глибше.

Вона продовжує розвиватися і знайшла застосування вже в 25 галузях. Державні послуги, авторське право, фінансові ринки, медицина, страхування, освіта - це лише частина напрямків, де застосовується блокчейн.

Цитата

«Нинішні можливості технології - це тільки проміжний етап. Постійне вдосконалення блокчейна відкриває перспективи для його застосування в нових галузях. У своєму розвитку будь-яка технологія повинна подолати стадію недовіри з боку тих, хто консервативний і не звик швидко змінюватися. Блокчейн вже пройшов цей етап і тому буде розвиватися далі ».

Навіщо читати

  • Автори діляться власним баченням еволюції блокчейна і ставлять під сумнів поширену класифікацію поколінь цієї технології.
  • Ви дізнаєтеся, яких результатів уже вдалося досягти завдяки блокчейну, які є проблеми в розвитку цієї проривної технології і про те, які удосконалення потрібні для подальшого її прогресу.

Для кого

Книга буде корисна не тільки фахівцям, але і тим, хто хоче розібратися в реальних можливостях блокчейна і дізнатися про потенціал технології.

Відгуки про Блокчейн на практике

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Блокчейн на практике відгуки

Автори книги Блокчейн на практике

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Александр Табернакулов — Основатель и руководитель PR-агентства для технологических компаний Filigran. Колумнист Forbes. Подготовил более 200 статей о блокчейне и финансовых технологиях в должности... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Ян Койфманн — Сооснователь и CEO блокчейн-платформы для управления электроэнергией NS, а также компании — производителя энергосберегающих устройств EnesFilter. В 2002 г. окончил МГГУ... Подробнее