Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Секрети спокою "лінивої мами"

Код товара: 100716
Секрети спокою "лінивої мами" книга купить

Автор: Анна Быкова

Издательство: BookChef
Код товара: 100716
120 грн
120

9 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Анна Быкова

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-7347-96-4

Формат

135х205 мм

Язык

украинский

Описание книги Секрети спокою "лінивої мами"

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

Третя книга із серії бестселерів блогера та психолога Ганни Бикової про те, як повертати себе в стан душевного спокою З цієї книжки ви дізнаєтесь: 

  • Як зрозуміти причину свого роздратування.
  • Як попередити дитячу істерику.
  • Як правильно сказати ""ні"". Як мамі зберегти свій життєвий баланс Читачам, які хочуть стати відмінними батьками для свого малюка

АНОТАЦІЯ

Якщо мама, не тямлячи себе, з люттю трясе дитину — вона руйнує її. Якщо мама зберігає маску спокою в момент, коли всередині палає гнів, — вона руйнує себе. Як із цим упоратися і як цього уникнути? Анна Бикова — педагог, психолог і автор книжок-бестселерів серії «Лінива мама» — пояснює, як важливо мамі вміти повертатися до стану душевного спокою. Тільки у точці рівноваги адекватно вирішуються дитячі конфлікти, знаходяться слова для переконання, втішання, заспокоєння. Тільки спокійній мамі дитина довірятиме всі свої проблеми й щедро ділитиметься позитивними емоціями, знімаючи напруженість.

РЕЦЕНЗІЇ

Третя книга із серії "лінива мама", яка у веселій та простій формі описує поради для боротьби з агресією, роздратуванням, апатією, їхні причини та практичні завдання для тих, хто має бажання та намір їх подолати. Книга живою та зрозумілою мовою розповідає про перші "кризи" дітей, дає реальні приклади, як діяти в конкретній ситуації.

Чудовий психолог, мати трьох дітей та автор книги Анна Бикова має унікальний житєвий досвід та вражаючу здатність передавати особливості психології людей через книгу.

Книга містить не тільки рекомендації, але й безліч прикладів та коміксів, що робить її доступною для кожної людини. Дана книга допоможе по-новому поглянути на сім'ю, краще зрозуміти власні внутрішні проблеми, і, звісно, дієві інструменти для їх вирішення.

Отзывы о Секрети спокою "лінивої мами"

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Секрети спокою "лінивої мами" отзывы